لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود؟ / طراحان لباس چه گفتند؟


لباس فرشته حسینی برای کن مناسب بود؟ / طراحان لباس چه گفتند؟

فرشته حسینی بر روی فرش قرمز هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن حضور یافت. به گزارش اقتصاد آنلاین، فرشته حسینی همسرش نوید محمدزاده را در هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن همراهی کرد. لباس شخصی دوزی شده او از برند معروف ایرانی بود که مسئولیت طراحی لباس عروس او را نیز به عهده داشت. او اورالی با پارچه سراسر کار شده به تن داشت. شلوار فلر دمپای گشادتری نسبت به...

به گزارش اقتصاد آنلاین، فرشته حسینی همسرش نوید محمدزاده را در هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن همراهی کرد. لباس شخصی دوزی شده او از برند معروف ایرانی بود که مسئولیت طراحی لباس عروس او را نیز به عهده داشت.

او اورالی با پارچه سراسر کار شده به تن داشت. شلوار فلر دمپای گشادتری نسبت به شلوار بوت کات داره و برای افرادی با اندام لاغر و قدبلند انتخاب مناسب تری است. از طرفی نوار پهنی که در قسمت کمر کار شده کمر را کمی پهن تر نشون داده است اما اگر نوار باریک تر بود اندام را کشیده تر نشان می داد.

بیس پارچه اورال پارچه مشکی رنگ است که روی آن پولک و منجق دوزی شده است. انتخاب رنگ مشکی در کنار چنین پارچه ای مناسب بود چرا که باعث ایجاد تعادل بصری شده است. اکسسوری سرهم کاملا هماهنگ با لباس بوده است. خالی بودن گردن هم کمی در این اوت فیت مناسب به نظر نمی رسید و بهتر بود مدل یقه با توربان و باندانا طور دیگری انتخاب می شد. از نمای دور این لباس شبیه لباس رزم یا لباس شناس اسلامی دیده می شود به دلیل براقیت پارچه و مدلش.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
حمله آتشین کتایون ریاحی به رائفی پور / پاسخ خانم بازیگر را بخوانید !