قبلا اوج ترافیک تهران 5 ساعت بود، الان 9 تا 10 ساعت!


قبلا اوج ترافیک تهران 5 ساعت بود، الان 9 تا 10 ساعت!

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهروندان نسبت به خرابی پله‌برقی‌های برخی ایستگاه‌های مترو شکایت دارند، گفت: این مشکل سختی‌هایی را برای گروه‌های خاص از جمله سالمندان و معلولان ایجاد کرده است. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سوده نجفی در شصت‌ونهمین جلسه شورای شهر تهران در رابطه با ترافیک مستمر شهر گفت: ترافیک تهران به یک...

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سوده نجفی در شصت‌ونهمین جلسه شورای شهر تهران در رابطه با ترافیک مستمر شهر گفت: ترافیک تهران به یک معضل اجتماعی-فرهنگی تبدیل شده و نیازمند یک جراحی است.

او با بیان اینکه تهران با داشتن سوابق فرهنگی متعدد «ام‌القرای»جهان اسلام است، افزود: امروز تهران فقط با دو شاخص ترافیک و آلودگی هوا در دنیا شناخته می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر با تاکید بر اینکه معضل ترافیک تهران نیازمند حل بحران است، ادامه داد: رفع این بحران تنها محدود به شهرداری تهران نیست بلکه نیازمند همکاری هیئت دولت و نمایندگان مجلس است. شورای عالی ترافیک اقدامات زیادی را در این خصوص انجام داده است اما کافی نیست، با توجه به بازدید که از مناطق داریم رفع معضل ترافیک خواسته همه شهروندان است.

عضو شورای شهر ادامه داد: در گذشته اوج ترافیک شهر تهران ۵ ساعت بود اما امروز به ۹ تا ۱۰ ساعت هم در بازه‌های زمانی مختلف افزایش پیدا کرده است. بحران ترافیک مشکلات روحی را برای شهروندان به دنبال خواهد داشت. رئیس جمهور باید پیگیر فراهم کردن واگن‌های مترو و اتوبوس‌های جدید باشد چرا که دولت نیز در این خصوص وظایفی را به عهده دارد و باید به آن عمل کند.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهروندان نسبت به خرابی پله‌برقی‌های برخی ایستگاه‌های مترو شکایت دارند، گفت: این مشکل سختی‌هایی را برای گروه‌های خاص از جمله سالمندان و معلولان ایجاد کرده است که باید به آن رسیدگی شود.

منبع: تسنیم

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

فال ابجد امروز 3 فروردین 1402