خط خوردن 7 بازیکن از لیست تیم ملی


خط خوردن 7 بازیکن از لیست تیم ملی

تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی امشب در ورزشگاه قطر اس. سی دوحه به مصاف تیم الجزایر خواهد رفت و دیداری تدارکاتی برگزار می‌کند که 7 بازیکن از فهرست این مسابقه کنار رفتند.

تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی از ساعت ۲۲:۵۰ امشب در ورزشگاه قطر اس. سی دوحه به مصاف تیم الجزایر خواهد رفت و دیداری تدارکاتی برگزار می‌کند که ۷ بازیکن از فهرست این مسابقه کنار رفتند.

دراگان اسکوچیچ علاوه بر ۱۱ بازیکن منتخب خود که در ترکیب اصلی دیدار مقابل الجزایر قرار داده، ۱۲ بازیکن را در فهرست نفرات ذخیره خود گذاشته تا در صورت نیاز آنها را انتخاب کند و به زمین بفرستد.

علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی، عارف غلامی، عارف آقاسی، صالح حردانی، سید ابوالفضل جلالی، میلاد سرلک، امید ابراهیمی، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده، اللهیار صیادمنش و علی علیپور ۱۲ بازیکنی هستند که در دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل الجزایر قرار نگرفته و نیمکت‌نشین هستند.

اما در فهرست تیم ملی نام ۷ بازیکن که در اردوی دوحه حضور داشتند، قرار نگرفته که ازجمله آنها می‌توان به سید پیام نیازمند، آرمین سهرابیان، مهدی شیری، سید مهدی حسینی، سروش رفیعی، سعید صادقی و مهدی ترابی اشاره کرد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

خنده هایی از ته دل/ جدیدترین جوکهای خفن سال