طالع بینی کامل و خصوصیات زن و دختر متولد تیر در عشق و زندگی


طالع بینی کامل و خصوصیات زن و دختر متولد تیر در عشق و زندگی

طالع بینی و خصوصیات اخلاقی زنان متولد تیر ۱.تغییر رفتار ۲. صرفه جویی ۳.عشق و احساسات ۴. نیاز جنسی و خصوصیات جنسی زنان متولد تیرماه ۵. مردی قوی ۶. وابستگی به مادر ۷. غیبت ۸. کینه و یک دنده بودن ۹. رابطه او با...

طالع بینی و خصوصیات اخلاقی زنان متولد تیر ۱.تغییر رفتار ۲. صرفه جویی ۳.عشق و احساسات ۴. نیاز جنسی و خصوصیات جنسی زنان متولد تیرماه ۵. مردی قوی ۶. وابستگی به مادر ۷. غیبت ۸. کینه و یک دنده بودن ۹. رابطه او با فرزندان ۱۰. مسافرت ۱۱. رابطه زناشویی کدام ماه بازن تیرماهی بهتر است

طالع بینی و خصوصیات اخلاقی زنان متولد تیر

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ عجب نشانه رضایت بخشی است! تیر یکی از بهترین برجها برای تولد زنان است.

دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی در این زمینه برخوردار است. دختر متولد تیر نسبت به واژه ها حساسیت خاصی دارد و لازم است که به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم دهد، چون در غیر اینصورت مثل تکه های از هم گسیخته یک قایق شکسته، در دریای زندگی به این سو و آن سو می رود. او می تواند چون یک آتشفشان دچار فوران احساسات شود و اطرافیان را بترساند و گاهی نیز چنان درگیر حسادت می شود که به فرار از چنگال او برای همه مشکل می شود .

بیشتر زنان متولد تیر جمع و جور و خوش هیکل هستند. برخی هم به شکل دلچسبی خپل هستند.

دختر متولد چهارمین برج در منطقه البروج معمولاً زیاد لبخند می زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در کنار او، لذت بخش است. او دوست داشتنی است و عاشق بچه است و اگر بچه نداشته باشد او یک حیوان خانگی نگهداری می کند.

اشتباه نکیند، زندگی خانوادگی مانع روشنفکری او نشده است. او می تواند در عین همدلی و منطق فمینیست باشد، و در این مورد مانند متولدین برخی برجها سرسخت تند و متعصب نیست.

زنان متولد تیرماه از نظر خصوصیات زیادی، نظیر مردان متولد تیر ماه هستند. آنها نیز خجالتی، خوش نیت، بسیار حساس و رمانتیک هستند.

۱.تغییر رفتار

ممکن است زن متولد تیر ماهی را پسندیده و با یافتن فرصتی به او نزدیک شوید،اما برای درک روحیات او،دچار مشکل خواهید شد.زیرا او انسانی متغیر می باشد.زن متولد تیرماه،به راحتی گریه می کند،خبری غمناک،رنجی خیالی،فیلمی با صحنه های سوزناک،آهنگی حزن انگیز و دردناک،به راحتی موجب ریختن اشک های او می شود.اما بعد از تمام شدن گریه زن تیر ماه،مانند آفتابی درخشان از پشت ابرها،بیرون آمده و می درخشد.

۲. صرفه جویی

زن متولد تیرماه بسیار صرفه جو بوده و دست او پر برکت می باشد. دست پر برکت زن تیرماه،بین متولدین دوازده ماه سال،مشهور می باشد.گرفتن پول شانس از دست او،شما را به برکت و فراوانی می رساند.

۳.عشق و احساسات

زن متولد تیر ماه،بسیار حساس و رمانتیک می باشد.وبرای همین به عشق و محبت،ارزش بسیاری قائل است.اگر شما عاشق زن تیر ماه هستید باید به دفعات زیاد،عشق خود را بازگو کنید.اگر شما خواسته ها و آرزوهای او را قبل از این که خود بیان کنید،کشف کرده و درک کنید و به نسبت آن آرزوها،رفتارتان تغییر کند،باعث خوشحالی و خشنودی فراوان،او خواهید بود.زن تیر ماه شاد است.حساس و رمانتیک است،خندیدن و خوشگذرانی را دوست دارد.

اما در مورد عشق بسیار حساس می باشد و جدی برخورد می کند.نباید فقط به دلیل این که او را پسندیده اید،به او نزدیک شوید.زیرا او سر به هوا نیست و از ماجراهای زودگذر نیز،زیاد خشنود نمی شود.اگر در فکر رابطه جدی و ازدواج هستید به زن تیرماه،ابراز عشق و علاقه کنید.

احساسات او گاه به حد افراط می رسد و به جای آنکه از او آدمی عاشق، مهربان ، دلسوز، آرام، فادار، محافظ و رام بسازد، آشفتگی به بار می آورد. او از نظر دیگران آدمی مرموز، دسیسه چین و زود رنج است. در واقع دیگران احساسات او را بد تعبیر می کنند و تلاش می کنند تا از او دوری کنند اما احساسات و دلبستگی های او بسیار قوی است و تمام این سوء تعبیرها ناشی از غرور اوست.

این زن اگر آدم مثبتی باشد، بسیار همدل، پر احساس و یاری بخش است و اگر احساساتش را بدرستی جهت دهد و خود را به شکلی درست و غیر مستقیم وقف شریک کند همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت. اما، امان از وقتی که همه چیز را خراب می کند، گریه و شیونی سر می دهد که آن سرش ناپیدا است.

۴. نیاز جنسی و خصوصیات جنسی زنان متولد تیرماه

زنان تیر ماه بسیار حساس هستند و بیشتر از هر چیزی به مهربان بودن اهمیت میدهند برای بدست آوردن دلش با او ملایم حرف بزنید تا اعتماد او را جلب کنید بزرگ نمایی ها را دوست ندارد با خجالتی بودن او کنار بیاییدو به اخلاقیات او احترام بگذارید در اینصورت از لاکش بیرون آمده و به معشوقه ای هیجانی و حشری تبدیل میشود.

به صادق بودن بسیار اهمیت میدهد. در رابطه جنسی زبان شیرین، بوسه های پر از عشق را دوست دارد و در زمان کوتاهی از وضعیت ساکن و رمانتیک به زنی پر از شهوت تبدیل میشود.

۵. مردی قوی

زن متولد تیرماه،مردی قابل اطمینان،بااراده،قوی که یار و یاور او باشد،می خواهد.زیرا او انسانی زودرنج و حساس بوده و دچار فکر و اندیشه های گوناگونی می شود و مردی قوی و بااراده برای او متناسب است.

این زن به زیبایی ها علاقه زیادی دارد،از لباس های شیک و ظریف با جنس خوب و موی حیوانات،خوشش می آید.رفتار و خصو صیات شوهر وی که براساس بخشندگی و سخاوتمندی باشد او را خوشحال می کند.

زن متولد تیرماه،مسافرت را خیلی دوست دارد.این زن به خانه خود بسیار وابسته بوده و با دنیای بیرونی زیاد ارتباطی نداشته و مسافرت های دریایی را بیشتر می پسندد.

۶. وابستگی به مادر

زن متولد تیر،به مادر خود،بسیار وابسته است.برای همین نیز شما،باید نسبت به مادر همسر و یا معشو قتان احترام زیادی قائل شوید.

۷. غیبت

مهمترین ایراد زن تیر ماه،غیبت کردن است.بحث در مورد خود را اصلآ دوست ندارد،اما در مورد دیگران،بسیار صحبت کرده و سخنان مختلفی می گوید.برای زن تیرماه،به اندازه خانه و شوهرش فرزندانش نیز باارزش می باشد.

و حتی ممکن است بعد از تولد فرزندتان،کمی به شما بی توجهی کند و شاید شما احساس کنید که او،فرزندانش را برتر از شما می داند،اما اگر این عشق و علاقه به فرزندان را با او سهیم شوید،هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

مادران ایده آل،معمولآ از متولدین زن تیرماه بحث کردیم،آنها انسان هایی فوق العاده هستند.فقط در وجود این زن حساس و رمانتیک و تودار و صبور و خوش نیت و مهربان،دنبال منطق نگردید.

۸. کینه و یک دنده بودن

زن متولد تیر، خیلی یک دنده است و این خصلت او گاه دوست داشتنی است چون سماجت او را در رسیدن به خواسته هایش کمک می کند اما از نظر عاطفی, افتضاح است چون نمی داند چه وقت، کجا و چرا توقف کند.

او قادر نیست بفهمد یک رابطه کی تمام شده و اگر تصویری مبهم و نادرست از پایان رابطه داشته باشد آنقدر سماجت می کند و به طعمه و چنگ می زند تا عشق و علاقه هر دو طرف به نفرت تبدیل شود.

زن متولد تیر اگر وجودش را سازمان بخشیده باشد، محشر است. او از شریک خانواده و هرکس که برایش مهم است، صادقانه و با نظم و مقررات خاص محافظت می کند. او در موقع لزوم دیگران را توبیخ نیز می کند.

اگر او منفی باشد خجالت می کشد که دیگران را مواخذه کند، البته زن متولد تیر پس از نطق آتشین، یا دعوا با دیگران خود خوری می کند و فکر می کند آیا کارش درست بود یا نه و حسابی گریه خواهد کرد , مهم این است که او بلاخره نظرش را می گوید و عاقلانه عمل می کند .

۹. رابطه او با فرزندان

بی شک او بهترین مادر است اما از آنجا که انحصار گری در خون اوست، جدا شدن بچه ها از خانواده، وی را دچار دلشوره می کند. چون جدا شدن از خانواده برای خودش هم سخت بوده است. حتی وقتی بزرگ می شود بیشتر وقتش را با ایل و تبارش می گذراند.

نمونه بارز این زن، رئیس من است که بیشتر وقتش را با خانواده می گذارند چون زندگی اش حول کسب و کارش می چرخد. مثل بقیه زنهای متولد این برج وقتی اسم دوستانش را بپرسی، از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کند.

۱۰. مسافرت

زن متولد تیرماه،مسافرت را خیلی دوست دارد.این زن به خانه خود بسیار وابسته بوده و با دنیای بیرونی زیاد ارتباطی نداشته و مسافرت های دریایی را بیشتر می پسندد.

۱۱. رابطه زناشویی کدام ماه بازن تیرماهی بهتر است

پیوند متولد برج تیر و اردیبهشت معرکه و دیدن آنها با یکدیگر محشر است. چون خیلی به یکدیگر شبیه اند، هر دو به روشهای مختلف و مکمل به دنبال امنیت هستند . او با متولد برج دی هم جور است و اگر این دو را کنار هم بگذارید ? مادام - موسیوی ?، منطقه البروج روبروی شماست.

منبع: دلگرم

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فال


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فال حافظ امروز / 6 تیر ماه با تفسیر دقیق