کاهش ساعات کاری فولکس‌واگن


کاهش ساعات کاری فولکس‌واگن

فولکس‌واگن ساعات کاری و دستمزدها را در برزیل با تشدید کمبود قطعات کاهش می‌دهد.

به گزارش ایران اکونومیست، فولکس واگن قرار است ساعات کاری و دستمزدها را در کارخانه سائو برناردو دو کامپو برزیل کاهش دهد زیرا با کمبود قطعات خودرو و قطعات الکترونیکی برای مونتاژ خودروهای خود مقابله می‌کند.

اتحادیه فلزکاران سائو برناردو دو کامپو اعلام کرد: با طرحی برای این خودروساز آلمانی موافقت کرده است که از ماه آینده ساعات کاری را ۲۴ درصد و حقوق و دستمزدها را ۱۲ درصد کاهش دهد. این روند از ۷ جولای و زمان بازگشت کارگران از تعطیلی ۱۰ روزه اجرا خواهد شد.

واحد برزیلی فولکس واگن در بیانیه‌ای به رویترز تایید کرد که تدابیر جدیدی را برای انعطاف‌پذیری بیشتر نیروی کار در واحد سائو برناردو دو کامپو در ماه جولای به دلیل کمبود قطعات اتخاذ خواهد کرد.

این اتحادیه گفت که این اقدام به صورت ماهانه مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت و پایان آن به عادی‌سازی عرضه قطعات خودرو بستگی دارد. ولینگتون داماسکنو، یکی از مقامات اتحادیه گفت که این حرکت به عنوان جایگزینی برای تعطیلی کل شیفت مورد مذاکره قرار گرفت.

فولکس واگن حدود ۸۲۰۰ کارمند در کارخانه سائو برناردو دو کامپو در نزدیکی سائوپائولو دارد که ۴۵۰۰ نفر از آنها در خط مونتاژ کار می‌کنند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه اقتصادی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
شرایط دریافت و ثبت نام وام ودیعه مسکن