این زن انعطاف پذیر ترین بدن جهان را دارد ! / الهه انعطاف پذیری کیست ؟! + عکس


این زن انعطاف پذیر ترین بدن جهان را دارد ! / الهه انعطاف پذیری کیست ؟! + عکس

رکنا: جولیا گونتل یک دهتر آلمانی است که به دلیل انعطاف بدن فراوان بدنش و همچنین خلاقیت های او در انجام حرکت های منعطف در فضای مجازی معروف شده است.

به گزارش رکنا، این دختر روس که "جولیا گونتل" نام دارد در حال حاضر مقیم کشور آلمان است. او در حرکتی خالاقانه اقدام به تصویر برداری از حرکات عجیب بدنی خود کرده است و به این ترتیب یک تقویم سالانه با موضوع " انعطاف پذیری در محیط کار" تهیه کرده است.

او به خاطر انعطاف بدنی فوق العاده ای که دارد به شهرت جهانی رسیده است . وی موفق شده است لقب "الهه انعطاف پذیری " را از آن خود کرده است.او شرایط خاص بدنی دارد که اجازه میدهد تاندونهای بدنش فوق العاده قابل انعطاف باشند. وی این استعداد را در 4 سالگی اش کشف کرد و با تمرین و ممارست آن را بسط داد.او دارای قدی 160 سانتی متری و وزن 50 کیلوگرم است و بیشتر اوقاتش را صرف تمرین و آماده سازی خودش برای اجراهای بین المللی اش میکند.

یکی از حرکات مورد علاقه او خم شدن 90 درجه ای از پشت سر است به صورتیکه انگار بدنش را نصف کرده است و بتواند با دست پشت پایش را لمس کند است.او همچنین قادر است خودش را در یک چمدان با مساحت 50 سانتی متری جا کند.وی میگوید انجام این کارها برای من کاری عادی است و ماهیچه های من دیگر به این شرایط عادت کرده اند. من رژیم غذایی خاصی ندارم و تنها کار من ورزش و آماده نگه داشتن ماهیچه ها برای ماندن در این حالت است.

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
2 0

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
برای خرید یخچال چقدر هزینه لازم است؟