شلیک راکت از نوار غزه به مواضع رژیم صهیونیستی + فیلم


شلیک راکت از نوار غزه به مواضع رژیم صهیونیستی + فیلم

رسانه‌ها از شلیک راکت به سوی مواضع رژیم صهیونیستی و شنیده شدن آژیر خطر در تل‌آویو خبر داده‌اند.

شبکه الجزیره از شلیک راکت از نوار غزه به سمت مواضع رژیم صهیونیستی خبر داده است. منابع صهیونیستی مدعی رهگیری راکت‌ها با گنبد آهنین شده‌اند.

خبرنگار المیادین گزارش داده که آژیر خطر در «یبنا» و سواحل جنوب «تل‌آویو» به صدا درآمده است. این خبرنگار تأیید کرد یک موشک دوربرد از شمال نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک شد.

کمی بعد المیادین از دور جدید پرتاب موشک‌های مقاومت به مواضع رژیم خبر داد و اعلام کرد مقاومت در میان فریادهای الله اکبر موشک‌های خود را پرتاب می‌کند و صدای اذان در مساجد بلند شده است. این شبکه گزارش داده که «تیپ‌های قدس» در چارچوب واکنش اولیه به جنایت ترور تیسیر الجعبری، فرمانده ارشد جهاد اسلامی و برادر شهیدش، «تل آویو» و شهر‌های مرکزی در سرزمین اشغالی را با بیش از ۱۰۰ موشک هدف قرار داده است.

مسئول دفتر رسانه ای جهاد اسلامی تایید کرد که جنبش جهاد با هماهنگی بقیه گروه‌ها با «شلیک موشک» به حملات رژیم صهیونیستی پاسخ داده است. وی همچنین از «اجماع ملی فلسطینی‌ها برای مقابله با تجاوز» خبر داد.

شبکه شهاب گزارش داده که گنبد آهنین در اثر شلیک موشک‌های شدید و پی در پی از نوار غزه کاملاً فلج شده است. بنا به اعلام این شبکه، شلیک پی در پی راکت‌ها بر مناطق مختلف تل آویو در حالی صورت گرفته که بنی گانتز و یائیر لاپید در یک کنفرانس مطبوعاتی بوده اند.

حازم قاسم، سخنگوی حماس اعلام کرد: «مقاومت اکنون از حق خود برای پاسخگویی به جنایات اشغالگران علیه مردم فلسطین استفاده می‌کند. اشغال با تجاوز آغاز شد و باید تاوان جنایات خود را بپردازد».

در حال تکمیل...

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه بین‌الملل


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
چرا روسیه از پهپادهای خود به عنوان نیروی کوبنده استفاده نمی‌کند؟