اجرای پروژه توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در کهگیلویه و بویراحمد


اجرای پروژه توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در کهگیلویه و بویراحمد

مدبرنژاد از اجرای پروژه توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با همکاری معاونت امور زنان نهاد ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «عاطفه سادات مدبرنژاد» به خبرنگاران، گفت: بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و استانداری کهگیلویه و بویراحمد، با موضوع اجرای پروژه توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و حمایت از زنان کارآفرین، دفتر امور بانوان استانداری مجوز بررسی و انتخاب زنان کارآفرین به تعداد ۴۲ نفر در مرحله اول را جهت اعطای تسهیلات قرض الحسنه براساس سهمیه شهرستانی به سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) ابلاغ کرد.

سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به تناسب جمعیت شهرستان‌ها و شرایط اقتصادی، کارآفرینان شهرستان انتخاب و توسط این دو دستگاه به دفتر امور بانوان و خانواده معرفی شوند.

وی اظهار داشت: مطابق این تفاهم نامه، حمایت از زنان سرپرست خانوار در دستور کار این دفتر قرار دارد و همچنین با توجه به انعقاد تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید و با حمایت و همراهی معاون اقتصادی استاندار در همین راستا، مقرر شده است که پس از تهیه و تنظیم لیست زنان کارآفرین و کارجویان مرتبط با آنها این لیست جهت پرداخت تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید ارسال می‌شود.

مدبرنژاد افزود: متقاضیان هم استانی می‌توانند با مراجعه به سازمان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مدارک مورد نیاز را ارائه و در صورت دارا بودن شرایط، در لیست قرار گیرند.

سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: کارآفرین باید اسنادی که نمایانگر سرپرست خانوار بودن زنان جویای کار است را به همراه مدارک مهارتی و مجوز کسب و کار خود به سازمان بهزیستی و یا کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه دهند.

پایان پیام/82

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
بازدید هدفمند کلانتری‌ها از مجتمع‌های مسکونی و تجاری در دستور کار پلیس