تاکید استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر پیگیری مداوم مراحل طرح نهضت ملی مسکن همراه با حضور میدانی


تاکید استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر پیگیری مداوم مراحل طرح نهضت ملی مسکن همراه با حضور میدانی

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مراحل طرح نهضت ملی مسکن باید با حضور میدانی و پیگیری مستمر باشد، گفت: ما در این اقدام ملی عقب افتادگی داریم و باید تلاش کنیم تا جبران شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «سیدعلی احمدزاده» در شورای مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: برای تحقق این مهم در استان باید مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولین مربوطه به اتفاق فرمانداران در شهرستان ها به صورت جدی پای کار بیایند و برنامه زمان بندی و اقدامات میدانی داشته باشند و متعاقب آن جلسه شورای مسکن شهرستان ها را مداوم برگزار کنند.

در این نشست که آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در مرکز استان و شهرستان ها مورد بررسی قرار گرفت، استاندار تاکید کرد: طرح نهضت ملی مسکن برای دولت سیزدهم از اولویت ویژه و بسیار بالایی برخوردار است و با جدیت پیگیر این مسئله می باشند.

وی با بیان اینکه، براساس برنامه دولت در طرح نهضت ملی مسکن چهار میلیون مسکن در مدت چهار سال باید احداث شود، گفت: از این تعداد سهم استان ۴۰ هزار مسکن است و باید سالانه ۱۰ هزار مسکن در استان ساخته شود.

احمدزاده ابراز داشت: سرجمع در استان باید ۵۲ هزار واحد مسکن ساخته شود که شامل طرح نهضت ملی مسکن، مصوبه سفر دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و بنیاد مستضعان می باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در موارد مختلف هم اکنون در استان هفت هزار واحد مسکن در دست اجرا داریم.

وی تاکید کرد: مسئله مسکن برای استان یک مسئله مهم و حیاتی بوده و باید برای مراحل مختلف طرح های نهضت ملی مسکن برنامه زمان بندی تعریف شود تا در صورت مشکل و موانعی در مراحل اجرا به سرعت برطرف گردد.

احمدزاده با اشاره به اینکه برای خرید زمین اقدامات و توافقات لازم صورت گرفته است، بیان کرد: تامین زمین در شهرهای یاسوج، باشت و سی سخت با جدیت در دستور کار باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: صدور پروانه ساخت در شهرداری ها به سرعت انجام گیرد و دستگاه های خدمات رسان با جدیت پای کار باشند.

گفتنی است در این نشست آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن استان بررسی شد و تصمیمات لازم برای حل موانع احتمالی و تسریع در اجرای این طرح مورد بررسی قرار گرفت.

پایان پیام/82

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری اعلام شد