رونمایی افسانه بایگان از فرزند معنوی اش!


رونمایی افسانه بایگان از فرزند معنوی اش!

افسانه بایگان بازیگر زن ایرانی تصویری از فرزند معنوی اش را به مناسبت روز تولدش در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

افسانه بایگان (زادهٔ ۲۶ دی ۱۳۴۰) هنرپیشه ایرانی است. بایگان بازیگری را از کودکی در سن ۱۱ سالگی تجربه کرد و اولین تجربه‌اش در سال ۱۳۵۱ با فیلم کوتاه بوق اثر از علی علی‌زاده بود اما به طور حرفه‌ای فعالیت خود را در سال ۱۳۶۰ با مجموعه تلویزیونی سربداران به کارگردانی محمدعلی نجفی آغاز کرد. بایگان در سینما نیز از سال ۱۳۶۴ با فیلم گمشده به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده شروع به فعالیت کرد و یکی از پرکارترین بازیگران زن سینما و سوپراستار دههٔ شصت سینما شد.

بازیگر زن / افسانه بایگان

افسانه بایگان با انتشار تصویر زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: علیرضای عزیز فرزند معنوی سالگشت سفرت به زمین مبارک باد و گام به گامت قرین روشنایی خیر پیش.

بازیگر زن / افسانه بایگان

افسانه بایگان ۲۶ دی ۱۳۴۰ در تهران متولد شد. عموی پدرش فضل‌الله بایگان از پیشگامان تئاتر ایران و پدربزرگ پدرش میرزا جواد موتمن‌الممالک نماینده اولین دوره مجلس شورای ملی بود. مادرش به بازیگری علاقمند بود اما به دلیل پرورش در خانواده ای منضبط و سختگیر، موفق به فعالیت در این رشته نشد. پدربزرگ مادری افسانه بایگان مستشار دیوان عالی کشور بود و جد اعلای مادرش، میرزا محمدرضا مؤتمن‌السلطنه در دوره قاجار حاکم خراسان و نایب التولیه آستان قدس رضوی بوده‌است.

بازیگر زن / افسانه بایگان


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌های هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم باورنکردنی ولی واقعی از پرواز یوفو !