خبر خوش غول خودروسازی به این خریداران


خبر خوش غول خودروسازی به این خریداران

تسلا زمان انتظار تحویل خودروهای مدل Y را در کشور چین به حداقل ۴ هفته کاهش می‌دهد.

شرکت خودروسازی الکتریکی تسلا روز پنجشنبه اعلام کرد که پس از ارتقای خطوط تولیدخود، زمان انتظار برای تحویل خودرو‌های مدل ۳ و مدل Y خود را در کشور چین کاهش داده و تولید خود را در کارخانه شانگهای افزایش داده است.

بر اساس گزارش رویترز، زمان انتظار برای خودروی اسپرت مدل Y دیفرانسیل عقب اکنون چهار تا هشت هفته است، در حالی که خریداران سایر نسخه‌های SUV و سدان مدل ۳ باید بین ۱۲ تا ۲۰ هفته منتظر بمانند. تسلا پیش از این گفته بود که خریداران در چین پس از ثبت سفارش مدل‌های پرفروش باید ۸ الی ۲۴ هفته منتظر بمانند.

تسلا کوتاه شدن زمان انتظار را که برای اولین بار در وب سایت چینی این شرکت فاش شد را تایید کرده و یکی از دلایل آن را افزایش تولید در کارخانه شانگهای ذکر کرده است.

این شرکت خودروسازی معمولا تعداد بیشتری از خودرو‌های تولیدی خود در شانگهای را در نیمه دوم هر سه ماهه به مشتریان چینی تحویل می‌دهد که این امر باعث تسریع در تحویل نیز می‌شود.

تسلا ارتقای عمده خطوط تولید در پربازده‌ترین مرکز تولیدی خود، یعنی کارخانه شانگهای را تکمیل کرده است و با هدف تولید ۲۲ هزار خودروی مدل ۳ و مدل Y در هر هفته، در حال افزایش تولید است.

ایلان ماسک، مدیر اجرایی، گفته است که تولید در مقایسه با تقاضا چالش بزرگ‌تری برای این شرکت است. در حالی که کاهش تولید در طی دو ماه قرنطینه به علت ویروس کرونا در شانگهای به حاشیه سود تسلا در سه ماهه دوم لطمه زد، اکنون این شرکت برای افزایش تولید در کارخانه‌های خود در برلین و تگزاس تلاش می‌کند.

این شرکت سفارشات خود برای «سایبرتراک» را در خارج از آمریکای شمالی و همچنین برای خودرو‌های مدل ۳ در آمریکا و کانادا متوقف کرده است و دلیل آن هم عقب‌افتادگی فراوان برای تحویل عنوان شده است.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم باورنکردنی ولی واقعی از پرواز یوفو !