ترفند سرمربی قرمزها برای قهرمانی در لیگ!+ عکس


 ترفند سرمربی قرمزها برای قهرمانی در لیگ!+ عکس

تیم فوتبال آرسنال با هدایت میکل آرتتا در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

میکل آرتتا، سرمربی اسپانیایی، شروعی درخشان با آرسنال در فصل جدید لیگ برتر انگلیس داشته است. توپچی‌ها در ۴ بازی ابتدایی پیروز شده و هم‌اکنون با ۱۲ امتیاز و با داشتن دو امتیاز بیشتر از منچسترسیتی در صدر جدول قرار گرفته‌اند. نکته قابل توجه این است که آرسنال برای اولین بار در ۱۸ سال گذشته، چهار بازی ابتدایی خود در این رقابت‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

پل دیویس، هافبک سابق آرسنال معتقد است همکاری با پپ گواردیولا ، فلسفه مربیگری میکل آرتتا را شکل داده است. آرتتا به مدت سه سال به عنوان دستیار گواردیولا در منچسترسیتی کار کرد. او سپس در سال ۲۰۱۹ هدایت آرسنال را برعهده گرفت و پروژه بازسازی توپچی‌ها را رهبری کرد.

پل دیویس در این باره گفت: کاملا مشخص است که آرتتا خیلی چیزها را از پپ گواردیولا یاد گرفته است و حالا در آرسنال از آن‌ها استفاده می‌کند و این را می‌توانید در بازی‌های زیبای آرسنال ببینید. با این وجود، اکثر هواداران، سال گذشته خواهان اخراج آرتتا بودند اما حالا از او تمجید می‌کنند.

برخی از کاربران فضای مجازی به صحبت‌های پل دیویس واکنش نشان داده و با تصاویر ساختگی، آرتتا را کچل و چهره او را شبیه به گواردیولا کرده‌اند. با این تفاسیر، باید دید که آرسنال این روند خوب خود را تا چه زمانی ادامه خواهد داد.

ترفند سرمربی قرمزها برای قهرمانی در لیگ!+ عکس

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

40 مدل مانتو تابستانی اسپرت با طرح های ترند سال