اهل سنت علیه دشمنان اسلام و ایران همچون ید واحده ای هستند


امام جمعه موقت شهرستان جوانرود گفت: اهل سنت در سنگرهای جبهه های حق علیه باطل دوشادوش برادران اهل تشیع کوشیدند و مبارزه کردند و با این کار خویش ثابت کردند علیه دشمنان اسلام و ایران همچون ید واحده ای هستند.

اهل سنت علیه دشمنان اسلام و ایران همچون ید واحده ای هستند
ماموستا ملامحمدعزیز حسامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس در استان های غربی و در میان اهل سنت و مرزداران غیور کُرد، در مقابل دشمنان داخلی و احزاب منحرف و منحط دست نشانده استکبار، ماهها قبل از جنگ تحمیلی شروع شد و آنان با تشکیل سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد و لبیک به فرمان امام خمینی (ره) مقاومتی جانانه در مقابل این دشمنان جیره خوار استکبار از خود نشان دادند.

امام جمعه موقت شهرستان جوانرود گفت: در طول دفاع مقدس هم با تقدیم دهها هزار رزمنده و چریک از جان گذشته ـ بدون کمترین آموزش نظامی ـ شیرزنان و شیرمردان کُرد در مقابل صدامیان و بعثیان بی دین ایستادگی کردند و اجازه ندادند که دشمن کمترین تجاوزی به خاک و سرزمین اسلامی ما داشته باشد.

ماموستا حسامی تصریح کرد: مردم کُرد و اهل سنت با تقدیم بیش از 10 هزار شهید ثابت کردند که مرزدارانی غیور و باوفا برای ایران اسلامی هستند و از جان خود برای مرزبانی این کشور گذشت می کنند.

امام جمعه موقت شهرستان جوانرود خاطرنشان کرد: اهل سنت در سنگرهای جبهه های حق علیه باطل دوشادوش برادران اهل تشیع کوشیدند و مبارزه کردند و با این کار خویش ثابت کردند علیه دشمنان اسلام و ایران هم چون ید واحده ای هستند.

انتهای پیام/

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
پرسه زنی مرد چرب زبان در سایت همسریابی او را پولدار کرد / خانم معلم جوان هم گرفتار شد