یاری: تعطیلی مسابقات آسیایی یعنی مرگ فوتسال بانوان


یاری: تعطیلی مسابقات آسیایی یعنی مرگ فوتسال بانوان

سرمربی ایرانی تیم ملی فوتسال بانوان عراق، تعطیلی رقابت‌های بانوان این رشته را معادل مرگ فوتسال بانوان دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طی روزهای اخیر خبری مبنی بر تعطیلی فوتسال بانوان عراق با نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شد که سرمربی ایرانی تیم ملی بانوان این کشور، این خبر را تکذیب کرد.

شهناز یاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره این موضوع اظهار داشت: این خبر را دیدم که شایعه بود. چرا AFC باید فوتسال بانوان عراق را تعطیل کند؟

وی در عین حال به تعطیلی فوتسال بانوان تا سال 2024 اعتراض کرد و به تسنیم گفت: نامه کنفدراسیون آسیا برای همه ارسال شده و کشورهای آسیایی هم مکاتبه می‌کنند که چرا هیچ مسابقه‌ای در فوتسال بانوان آسیا تا سال 2024 برگزار نمی شود. حتی ایران کمپین راه انداخت و کویت اعتراض کرد. برگزار نشدن فوتسال بانوان آسیا یعنی مرگ و تعطیلی فوتسال آسیا و این مسئله به ضرر تمام مربیان و بازیکنان فوتسال خواهد بود.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال بانوان ایران خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد هیچ مسابقه‌ای تا سه سال آینده برگزار نشود، سن بازیکنان ملی‌پوش بالا می‌رود و می‌توان گفت ستاره‌های ما در مسابقات سه سال آینده حضور نخواهند داشت. در هیچ جای دنیا اینگونه نیست که مسابقات فوتسال آقایان برگزار شود، اما مسابقات بانوان تا سه سال آینده لغو شود. کشورها با چه انگیزه‌ای می‌خواهند فعالیت کنند؟

انتهای پیام/

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال داخلی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
44 ایده جالب برای اولین قرار ملاقات که بلافاصله یختان را می شکند