نیسان جزئیات خودروی جدید Z GT4 مسابقه‌ای را منتشر کرد


نیسان با رونمایی اولیه از خودروی مسابقه‌ای Z GT4 آمادگی خود برای حضور در موتور اسپرت را اعلام کرد. ژاپنی‌ها پیش از معرفی رسمی و کامل این خودرو در نمایشگاه سما لاس‌وگاس پیش‌نمایشی از آن را انجام داده‌اند. بخش نیسمو ریسینگ نیسان این خودرو را توسعه...

نیسان با رونمایی اولیه از خودروی مسابقه‌ای Z GT4 آمادگی خود برای حضور در موتور اسپرت را اعلام کرد. ژاپنی‌ها پیش از معرفی رسمی و کامل این خودرو در نمایشگاه سما لاس‌وگاس پیش‌نمایشی از آن را انجام داده‌اند. بخش نیسمو ریسینگ نیسان این خودرو را توسعه داده و نسبت به مدل استاندارد جاده‌های تغییرات قابل‌توجهی در آن به چشم می‌خورد. ژاپنی‌ها می‌گویند این تغییرات روی پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو، شاسی و سیستم تعلیق اعمال شده‌اند تا Z GT4 مسابقه‌ای آماده رقابتی فشرده در پیست باشد.

Z GT4

از نظر بصری و طراحی ظاهری نیز باید گفت این خودرو به لطف بهبودهای آئرودینامیکی جلب‌توجه می‌کند. این تغییرات از بخش جلو شروع می‌شوند یعنی جایی که نیسمو یک اسپلیتر جدید و ورودی‌های متفاوت کناره‌های سپر را برای افزایش داون فورس اکسل جلو در نظر گرفته است. نیسان Z GT4 همچنین از کاپوت مسابقه‌ای و رینگ‌های مشکی براق سود می‌برد.

Z GT4
Z GT4

به گزارش پدال و به نقل از carscoops، وقتی به بخش عقب خودرو نگاه کنید تغییرات دیگری را نیز خواهید دید که شامل بال بزرگ و ثابت، نشان GT4 روی اسپویلر لبه‌ای، چراغ‌ باران، قلاب بکسل و یک خروجی اگزوز است. همان‌طور که می‌دانید نسخه استاندارد و جاده‌ای نیسان Z از دو خروجی اگزوز سود می‌برد. نیسان فعلاً تصاویر کابین خودروی موردبحث را منتشر نکرده اما می‌گوید بخش داخلی خودرو مطابق با سلیقه و نیازهای هر راننده‌ای طراحی می‌شود.

Z GT4
Z GT4
Z GT4

یکی از مدیران ارشد نیسان می‌گوید:

موتور اسپرت برای نیسان نشان دهنده علاقه و تجارب بی‌رقیب ماست. نیسان Z این موقعیت را به عنوان یک خودروی اسپرت و هیجان‌انگیز که قوای محرکه و دینامیک سواری منعطفی را ارائه می‌کند ادامه خواهد داد. ما مطمئنیم خودروی Z GT4 آماده گشودن فصل درخشان دیگری در تاریخ بیش از ۵۰ ساله نیسان Z خواهد بود.

اولین نمونه‌های نیسان Z GT4 جدید از نیمه اول سال ۲۰۲۳ به دست مشتریان خواهند رسید.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه خودرو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
آخرین مهلت ثبت نام فروش فوری ایران خودرو امروز 6 آذر 1401+ لینک و نحوه ثبت نام خودرو‌ها...