فیلم هیولای نابود کننده بشر را ببینید


فیلم هیولای نابود کننده بشر را ببینید

این زیردریایی هسته ای آن که به عنوان یک هیولای اقیانوسی و غول تسلیم ناپذیر دریاها توصیف می شود، قادر به تولید امواج رادیواکتیو سونامی به ارتفاع بیش از نیم کیلومتر است.

این آن که به عنوان یک هیولای اقیانوسی و غول تسلیم ناپذیر دریاها توصیف می شود، قادر به تولید امواج رادیواکتیو سونامی به ارتفاع بیش از نیم کیلومتر است.

به نقل از الجزیره، روسیه زیردریایی «بلگورود» را برای کنترل قطب شمال نگه داشته بود، اما اخیراً آن را تحویل نیروی دریایی خود کرد تا چیزی را که به عنوان «مادر زیردریایی‌ها» شناخته می‌شود، به خدمت معرفی کند. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شخصاً بر کار این زیردریایی‌ها نظارت می‌کند، ابزاری که می‌تواند چند شهر را در چند دقیقه از بین ببرد.

این زیردریایی هسته‌ای آن که به عنوان یک هیولای اقیانوسی و غول تسلیم ناپذیر دریاها توصیف می‌شود، قادر به تولید امواج رادیواکتیو سونامی به ارتفاع بیش از نیم کیلومتر است و این تنها بخشی از توانایی‌های مخرب آن است.‌

زیر دریایی «روز قیامت» هیولایی که آدمها را می بلعد

علاوه بر طراحی برای حمل سلاح‌های کشنده ای که جهان تا به حال ندیده است، کارشناسان نظامی معتقدند که یک کلیک روی دکمه زیر دریایی روز قیامت کافی است تا بشریت را در یک منطقه وسیع در نیم ساعت از زمان حذف کند.

مسکو در هشتم ژوئیه گذشته، تقویت ناوگان شمالی را با «زیردریایی روز رستاخیز» (نام مستعار دیگر این زیردریایی) اعلام کرد.

در آن زمان، مسکو فاش کرد که آنچه که آن‌ها «خدای دریاها» نیز می‌نامیدند، چند هفته پیش در آب‌های حوضه سیورودنیسک مشرف بر دریای سفید، شمال بخش اروپایی روسیه در اقیانوس منجمد شمالی وارد آزمایش‌های واقعی شده است. به گفته کارشناسان نظامی، مسکو عمداً در این زمان خاص، سلاح کشنده جدید خود را که بزرگترین زیردریایی هسته‌ای ساخته شده در ۳۰ سال گذشته است، به نمایش گذاشت.

تحویل این زیردریایی غول پیکر به نیروی دریایی روسیه همزمان با تشدید تنش بین روسیه و غرب در پس زمینه تجهیزات ویژه ای بود که کشورهای غربی به کی یف ارسال می‌کنند و همچنین حدود دو ماه پس از اعلام اوکراین مبنی بر بمباران رزمناو «مسکوا» که به گفته منابع روسی با پشتیبانی اطلاعاتی آمریکا رخ داد.

این زیردریایی ۱۸۴ متری طولانی‌ترین زیردریایی هسته‌ای جهان است و وزن آن حدود ۳۰ هزار تن است که دو برابر وزن زیردریایی‌های کلاس استوت انگلیس است.

توانایی‌های ویرانگر

این زیردریایی هسته‌ای دارای قابلیت‌های مخرب وحشتناکی است، خودران است، سرعت آن ۷۰ گره دریایی است و در عمق ۱۰۰ متری کار می‌کند. قدرت شلیک آن برای از بین بردن شهرها و ایجاد سونامی‌های رادیواکتیو عظیم تا ارتفاع ۵۰۰ متر مناسب است و می‌تواند شهرهای ساحلی را نابود کرده و آنها را به بیابان‌های بایر تبدیل کند. این زیردریایی می‌تواند ۶ زیردریایی کوچک را در قالب اژدرهای هسته‌ای دوربرد «پوسایدون» حمل کند، اژدری که به اندازه یک اتوبوس مدرسه است.

این اژدرها دارای نقاط قوت هستند زیرا می‌توانند برای مدت طولانی در آب بمانند و اهداف آبی و ساحلی را در فاصله ۶۰۰ مایلی از زیردریایی مادر حامل آنها مورد اصابت قرار دهند و وحشتناک‌ترین سلاح‌ها در جهان هستند.

«هیولای دریایی» با کمک دو راکتور هسته‌ای خود می‌تواند ۱۰۰ مگاتن بمب هسته‌ای را نیز حمل کند و پهبادهای کوچکی را برای انجام مأموریت‌های مخفی مانند قطع کابل‌های اینترنت در زیر دریا انجام دهد.

ویژگی‌های دیگر

زیردریایی «بلگورود» علاوه بر ویژگی نظامی مخرب خود، امکان انجام عملیات علمی تحقیقاتی و نجات در مناطق دورافتاده و صعب العبور در اقیانوس‌ها و آب‌های قطب شمال و قطب جنوب را فراهم کند.

در این زمینه، کارشناسان بر این باورند که این زیردریایی کنترل و تسلط نیروی دریایی روسیه بر قطب شمال را میسر می‌کند، اما وظیفه اصلی آن انجام حملات تعیین کننده در جنگ‌های هسته‌ای است، حملاتی که ممکن است بخشی از بشریت را در عرض نیم ساعت از روی کره زمین حذف کند.

شایان ذکر است که مشخصات فنی و اولیه این زیردریایی و جزئیات عملیات آن کاملاً محرمانه است و وظایف آن شخصاً تحت نظارت رئیس جمهور پوتین قرار دارد و نیروی دریایی روسیه در سال‌های آینده ۷ قطعه از آن را به دست خواهد آورد.

حجم ویدیو: 7.29M | مدت زمان ویدیو: 00:01:52

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه چندرسانه ای


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
بلعیده شدن یک زن توسط دستگاه MRI در بهبهان+ فیلم