تارتار: بازی با نساجی 6 امتیازی است/ امیدوارم کم‌اشتباه باشیم و برنده شویم


تارتار: بازی با نساجی 6 امتیازی است/ امیدوارم کم‌اشتباه باشیم و برنده شویم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: کارمان مقابل نساجی سخت است و امیدوارم کم اشتباه باشیم و برنده این مسابقه شویم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مازندران، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: این یک بازی 6 امتیازی است. هر دو تیم هم امتیاز هستند و این مسئله حساسیت بازی را بیشتر می‌کند. همچنین کیفیت خوب زمین ورزشگاه وطنی این اجازه را می‌دهد که فوتبال خوبی ارائه شود.

وی ادامه داد: این از بابت خوشحالم که ورزشگاه وطنی چمن خوبی را دارد و این مسئله به تیم نساجی هم کمک می‌کند. نساجی با آمدن مطهری کمی دچار تغییر شده و نوع فوتبالش عوض شده است. در واقع سیستم و ترکیب تغییر کرده و سعی می‌کنند از کناره‌ها ححمله کنند و همچنین حملات سریع داشته باشند و در ضربات ایستگاهی فوق العاده عمل کرده‌اند. ما این تیم را آنالیز کرده‌ایم و فکر می‌کنم فردا هر تیمی که باهوش‌تر و کم اشتباه‌تر باشد، برنده می‌شود و فکر می‌کنم که آن تیم ما باشیم.

سرمربی ذوب‌آهن عنوان کرد: ما در نقطه ای از جدول قرار داریم که هیچ استرسی نداریم. با بچه‌ها که صحبت کردیم، گفتم که برای بردن به اینجا آمده‌ایم. در صورت مساوی پایین‌تر از حریف قرار می‌گیریم و اگر برنده شویم، بالاتر می‌رویم. کارمان سخت است، ولی بازیکنان با روحیه خوبی آمده‌اند. امیدوارم کم اشتباه باشیم و برنده این مسابقه ما باشیم.

تارتار در پایان گفت: هر بازی یک استراتژی خاص دارد. ما نمی‌توانیم جلوی تیم‌های مدعی باز بازی کنیم. ما در تمرینات معمولاً روی این مسائل کار می‌کنیم. برخی بازی‌ها برای بردن و برخی را نیز برای نباختن به میدان می‌رویم.

انتهای پیام/

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال داخلی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فال تاروت امروز / فال تاروت کبیر روزانه امروز چهارشنبه 9 آذر