زمان مزایده خودروهای خارجی تعیین شد


زمان مزایده خودروهای خارجی تعیین شد

سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خبر از مزایده فوق‌العاده خودروهای خارجی به ارزش ۲ هزار و ۳۷ میلیارد تومان داد و گفت: این مزایده‌ها تا ۱۶ مهرماه رمزگشایی می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: مزایده فوق‌العاده خودروهای خارجی به ارزش ۲ هزار و ۳۷ میلیارد تومان است که ۱۶ مهرماه با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی رمزگشایی می‌شود.

به نقل از ایرنا، صاحب حجتی اظهار داشت: مزایده یک هزار و ۶۲ خودروی خارجی رسوب شده در گمرک از روز هفتم مهرماه آغاز شد و متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات این مزایده به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه کنند و یا از خودروها در انبارهای اموال تملیکی بازدید کنند.

وی افزود: تاکنون بیش از ۴۰ هزار بازدید از سایت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و حدود ۲۰ هزار نفر ثبت‌نام جدید در سامانه تدارکات الکترونیک دولت در خصوص مزایده فوق‌العاده ۵۶۵ ثبت شده است.

حجتی با اشاره به اینکه جلسه رمزگشایی از قیمت‌های پیشنهادی در ۱۶ مهرماه با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی برگزار می‌شود گفت: زمان بازدید و ارائه قیمت پیشنهادی برای متقاضیان شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی از ۱۲ مهرماه تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۴ مهرماه تمدید شد.

سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: اسامی برنده‌شدگان با حضور نهادهای نظارتی و بازرسی اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه بیشترین خودروهای خارجی در بوشهر است گفت: خودروها در ۹ استان شامل استان‌های بوشهر، خوزستان، مازندران، هرمزگان، تهران، گیلان، قم، آذربایجان شرقی و فارس در انبارهای این سازمان قرار دارند که امکان بازدید حضوری فراهم است.

حجتی اضافه کرد: بر اساس مصوبه هیات وزیران در سال ۹۷ واردات خودرو با ممنوعیت همراه شد، در همان سال بیش از شش هزار و ۸۱۶ دستگاه سواری به علت شکایت گمرک مبنی بر جعل ثبت سفارش در بنادر و گمرکات کشور اجازه ترخیص پیدا نکردند.

سخنگوی سازمان فروش اموال تملیکی تاکید کرد: بر اساس بررسی‌های قضایی صورت گرفته بالغ‌بر پنج هزار و ۷۵۴ دستگاه ترخیص و برای یک هزار و ۶۲ دستگاه خودروی سواری پرونده قضایی تشکیل شد و اکنون با تاکید دولت سیزدهم مبنی بر کاهش رسوب کالا و سرعت در تعیین و تکلیف کالاها، مزایده این تعداد خودرو منتشر شده است.

وی از شرکت کنندگان درخواست کرد: جهت شرکت در مزایده لازم است پس از انجام ثبت نام و دریافت توکن (گواهی امضا) ضمن ورود به سامانه مزایده و انتخاب نقش مزایده‌گر اموال تملیکی، پس از پرداخت ودیعه پیشنهاد قیمت خود را ارسال کنند.

علاقمندان برای شرکت در این مزایده و اطلاع از جزئیات بیشتر آن به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه کنند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه اقتصادی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
دلار؛ عرضه 4برابر تقاضا