آسیایی‌ها گریه سیاه آلمان شدند/ میانگین عجیب وقت اضافه هر بازی!


آسیایی‌ها گریه سیاه آلمان شدند/ میانگین عجیب وقت اضافه هر بازی!

تیم ملی فوتبال آلمان برای دومین دوره در جام های جهانی برابر نمایندگان آسیا تن به شکست داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و دومین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی که از روز ۲۹ آبان به میزبان قطر آغاز شده و تا روز ۲۷ آذر ادامه خواهد داشت، با اتفاقات ریز و درشتی همراه بوده است.

هر بازی بالای ۱۲ دقیقه وقت اضافه!

در ۸ بازی قبلی جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، مجموعا ۹۸ دقیقه وقت اضافه گرفته شده است؛ به طور متوسط ۱۲.۵ دقیقه در هر دیدار. شاید این موضوع پیش زمینه‌ای برای قانون جدید فیفا که مربوط به وقت مفید هر بازی است باشد. در صورت اجرایی شدن این قانون، فوتبال هم مانند فوتسال اوقات تلف شده ندارد و احتمالا شاهد ۲ تایم مفید ۳۰ دقیقه‌ای در هر نیمه خواهیم بود.

آسیایی ها گربه سیاه آلمان شدند!

تیم ملی فوتبال آلمان در اولین دیدر خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، باز هم از یک تیم آسیایی شکست خورد. ژرمن‌ها ۴ سال گذشته هم در دیدار آخر خود در مرحله گروهی از کره‌ی جنوبی با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند تا در همان مرحله گروهی از رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ کنار بروند. باید دید شکست آنها برابر یک تیم آسیایی، باز هم منجر به حذف این تیم مدعی قهرمانی خواهد شد یا نه.

لواندوفسکی ناکام بزرگ در ۶ پنالتی

با پنالتی‌ای که در بازی ژاپن و آلمان گرفته شد، در ۱۰ دیداری که برگزار شده، ۶ پنالتی توسط داوران گرفته شده است. از این ۶ پنالتی ۵ تا تبدیل به گل شده و تنها فوق ستاره لهستان یعنی لواندوفسکی موفق به گل کردن آن نشد تا تیمش پیروزی را با تساوی عوض کند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال خارجی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ادامه نیمکت‎نشینی خریدهای جدید بارسا