هجمه شدید خواهر رهبر کره شمالی به مقامات همسایه جنوبی


هجمه شدید خواهر رهبر کره شمالی به مقامات همسایه جنوبی

خواهر رهبر کره شمالی به شدت به مقامات کره جنوبی حمله کرد و آنها سرسپرده آمریکا دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یونهاپ، کیم یو جونگ، خواهر رهبر کره شمالی به شدت از سئول به خاطر اینکه رزمایش نظامی کره شمالی را «تحریک آمیز» خوانده و خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه پیونگ یانگ شده بود، انتقاد کرد.

وی گفت: به محض اینکه ایالات متحده در مورد «تحریم‌های مستقل» خود علیه کره شمالی صحبت کرد، کره جنوبی آنچه را که اولی گفته بود طوطی وار تکرار کرد. این اقدام مشمئزکننده به وضوح نشان می‌دهد که گروه کره‌جنوبی «سگ وفادار» و دست آموز آمریکاست.

کیم یو جونگ رویکرد دولت محافظه‌کار یون در قبال پیونگ‌یانگ را مورد هدف قرار داد و گفت که کره جنوبی حداقل زمانی که دولت لیبرال قبلی مون جائه این قدرت را در دست داشت، «هدف ما» نبود. من تعجب می‌کنم که چرا مردم کره جنوبی همچنان ناظر منفعل نسبت به این گونه اقدامات «دولت» یون سوک یول و دیگر احمق‌هایی هستند که به ایجاد موقعیت خطرناک ادامه می‌دهند.

خواهر رهبر کره شمالی هشدار داد که تحریم‌ها و فشارهای «ناامیدکننده» علیه کره شمالی به خصومت بیشتر انجامیده و« آخرین گره طناب دار» برای سئول و واشنگتن خواهد بود.

وی افزود: اگر آنها فکر می‌کنند که می‌توانند از طریق «تحریم» از وضعیت خطرناک کنونی فرار کنند، باید واقعاً احمق باشند زیرا نمی‌دانند چگونه در آرامش و آسایش زندگی کنند.

او همچنین سئول را به عنوان «سگ وحشی در حال دویدن برای استخوانی که ایالات متحده داده است» و نوکر وابسته به «ارباب» خود توصیف کرد.

وزارت وحدت کره جنوبی این اظهارات خواهر رهبر کره شمالی را تاسف بار خواند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه بین‌الملل


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
44 ایده جالب برای اولین قرار ملاقات که بلافاصله یختان را می شکند