قالب و گروه‌های پایگاه تخصصی مسجد رونمایی می‌شود


قالب و گروه‌های پایگاه تخصصی مسجد رونمایی می‌شود

آئین رونمایی از قالب و سرویس‌های پایگاه تخصصی مسجد، با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان، آئین رونمایی از قالب و سرویس های تخصصی «پایگاه تخصصی مسجد»، سه‌شنبه، ۸ آذرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین «حسین محمد ابراهیم»، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و معاونان و مدیران مرکز رسیدگی به امور مساجد، برگزار می‌شود.

«حمیدرضا حیدری»، مدیر پایگاه تخصصی مسجد، درباره‌ ضرورت تخصصی نمودن قالب این پایگاه، گفت: قالب جدید «پایگاه تخصصی مسجد» و سرویس های تخصصی آن، دسترسی مخاطبان به خصوص ائمه جماعات و کارگزاران مسجدی را به مطالب و محتوای کاربردی تسهیل می کند.

وی افزود: با توجه به فعالیت های مساجد در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و همچنین نقش پررنگ مساجد در عرصه‌ «جهاد تبیین»، سرویس‌های تخصصی می تواند علاوه بر ارائه محتوای متناسب و کاربردی، محلی برای انتشار اخبار و گزارش‌های مساجد در این حوزه‌ها باشد. از طرفی به اشتراک گذاشتن ایده‌های مسجدی قابل بهره برداری در مساجد پس از پایش و فرآوری، مد نظر ما بوده است.

مدیر پایگاه تخصصی مسجد در ادامه گفت: پس از ماه‌ها تلاشِ تیم فنی و محتوایی، قالب و سرویس های تخصصی جدید این پایگاه، در دهه اول آذرماه رونمایی می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: گروه هایی همچون مسجدخبر، مسجدفرهنگ، مسجدآموز، مسجدنگار، مسجد نماوا، مسجد ایده، مسجدپژوه که همگی فعالیت های تخصصی مسجدی دارند در این روز رونمایی می شود.

پایان پیام/40

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه مساجد و کانونها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

زیباترین زوج های عاشق در هر کشور از دید هوش مصنوعی