پایان وحشت آفرینی زورگیر 18 ساله شهرک غرب


پایان وحشت آفرینی زورگیر 18 ساله شهرک غرب

حوادث رکنا: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر تک‌رو در شهرک‌غرب خبرداد و گفت: متهم در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت و ۱۰ فقره زورگیری از شهروندان و سرقت تلفن همراه معترف شد.

به گزارش رکنا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: به دنبال افزایش سرقت تلفن همراه به روش موبایل‌قاپی در شهرک غرب و سعادت آباد به یک روش خاص توسط موتورسیکلت تکرو، این موضوع در دستورکار تیم عملیات کلانتری این محل قرار گرفت و ماموران تحقیقات میدانی خود را در این زمینه آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات و ساعات حضور را شناسایی کردند، اظهار کرد: مشخصات به دست آمده به همه واحد‌های گشتی اعلام شد تا اینکه روز گذشته ماموران عملیات کلانتری درحال گشت‌زنی در بودند که متهم با همان مشخصات را در حال زاغ زنی شهروندان مشاهده کرده و سریعا وارد عمل شده و در یک تعقیب و گریز چند دقیقه‌ای و اجرای طرح مهار متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ موقوفه‌ای با اشاره به کشف سلاح سرد از متهم گفت: متهم که ۱۸ سال سن داشت در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت و ۱۰ فقره زورگیری از شهروندان و سرقت تلفن همراه معترف شد که تاکنون با مراجعه مالباختگان ۱۰ نفر از شکات نیز مورد شناسایی قرار گرفته‌اند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
44 ایده جالب برای اولین قرار ملاقات که بلافاصله یختان را می شکند