هراز و کندوان یک طرفه شد


هراز و کندوان یک طرفه شد

‌تردد موتور‌سیکلت‌ تا ساعت ۶ روز شنبه ۵ آذر، در محورها‌ی هراز، کندوان، فیروزکوه و مسیر رفت و برگشت محور تهران-سمنان-مشهد ممنوع ‌است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس؛ علی اکبر آشوری‌، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۲۳ دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* تردد روان در جاده‌های تهران-شمال

وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال گفت: ‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ‌تردد روان در مسیر رفت و برگشت‌ محور‌های هراز، فیروزکوه و کندوان همچنین‌ آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال، نشان می‌دهد.

* ترافیک در محور شهریار-تهران‌ و آزادراه‌‌ ‌کرج-قزوین-کرج

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها ‌درباره وضعیت ترافیکی دیگر جاده‌‌های کشور بیان کرد: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا مهرویلا، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پل مهرشهر تا امامزاده طاهر و محدوده پل فردیس و ترافیک سنگین در محور تهران-شهریار در برخی از مقاطع نشان می‌دهد.

آشوری درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور‌ اظهار کرد:‌ در حال حاضر ‌در ‌هیچ یک از جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

*‌ ۳ جاده پرتردد کشور در شبانه‌روز گذشته

وی اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ ‌‌‌کرج-قزوین با ۱۴۵ هزار تردد، آزادراه‌ کرج‌-تهران با ۱۴۰ هزار تردد‌ و آزادراه ‌‌‌‌‌‌‌تهران-کرج با ۱۳۵ هزار تردد، ثبت شد.

*‌‌ افزایش‌ ۱۰ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: کل تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از‌ رصد‌‌ تعداد‌‌‌‌ ۲۴۴۹ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل ۹.۸ درصد افزایش‌ نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۴.۲ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ ‌صبح ثبت شد.

* ۷ جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است‌

آشوری درباره آخرین وضعیت مسدودی جاده‌‌های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان و محور خرم‌آباد-پل دختر به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

وی افزود:‌ همچنین محور لاسم - ارجمند در استان مازندران و محور ریگان - ایرانشهر‌‌‌‌‌ به دلیل نبود ایمنی کافی‌ تا اطلاع بعدی مسدود است.‌

* محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها تا روز شنبه ۵ آذر‌ ۱۴۰۱

‌تردد موتور‌سیکلت‌ تا ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه ۵ آذر در محورها‌ی هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

در محور کندوان ‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است، در ‌صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل ‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز از ‌میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه چهار آذر از ‌میدان امیرکبیر کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ فردا از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

‌در محور هراز تردد‌ وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۲:۰۰ روز جمعه‌ ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ از رودهن به سمت آمل ممنوع است، از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ فردا تردد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء در صورت اعلام ماموران مستقر در محل به صورت مقطعی یک‌طرفه انجام می‌شود.

‌در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون ‌کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع ‌است.

تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ ۰۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز و فردا در محور هراز ممنوع ‌است.

منبع: فارس

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
واکنش عجیب زن علیرضا بیرانوند به ویس زشت شوهرش با دختر نامحرم / اکرم بانو کوتاه آمد !