هزینه‌های این بیماری روحی در انگلیس بالاتر از درمان کرونا


هزینه‌های این بیماری روحی در انگلیس بالاتر از درمان کرونا

اداره آمار کشور انگلیس در گزارشی از افزایش هزینه‌های مربوط به افسردگی در این کشور خبر داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گاردین، اداره آمار کشور انگلیسی در گزارشی اعلام کرد که هزینه‌های مربوط به بیماری‌های افسردگی و اختلالات روانی در این کشور از هزینه‌های بیماری کرونا نیز بالاتر بوده است.

این اداره در گزارش خود آورده است ، ارقام رسمی در کشور انگلیس نشان می‌دهد هزینه‌های خانوارها در رسیدگی و درمان افسردگی در سال ۲۰۲۰ حدود ۶ درصد بیشتر از هزینه‌هایی بوده است که این افراد برای درمان کرونا و پیشگیری از آن مصرف کردند.

شواهد و آمار نشان می‌دهد در چند سال گذشته میزان افسردگی ناشی از بحران هزینه‌های زندگی و افزایش تورم به طور قابل توجهی افزایش داشته است.

تیم ویزارد کارشناس اداره آمار انگلیس می‌گوید نرخ‌های مربوط به هزینه‌های خانواده‌های معمولی بسیار بیشتر از هزینه‌های مردم برای کرونا ثبت شده است و این نشان می‌دهد این مسئله همچنان یکی از چالش‌های اصلی بزرگسالی در این کشور محسوب می‌شود.

آمارهای ثبت شده توسط سازمان‌های درمانی کشور انگلیس نیز نرخ بالای افسردگی میان بزرگسال نسبت به جوان‌تر را نشان می‌دهد. این سازمان‌ها میزان افسردگی در جمعیت بین ۱۶ تا ۶۴ سال انگلیس را ۵۹ درصد اعلام می‌کنند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی

(ویدئو) پاسخ به یک سوال مهم؛ چرا با اینکه کم می‌خورم لاغر نمی‌شوم؟