افت شدید دما در راه پایتخت؟ / دمای هوا این منطقه به منفی 15 درجه می رسد


افت شدید دما در راه پایتخت؟ / دمای هوا این منطقه به منفی 15 درجه می رسد

اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت هوای ۱۸ شهر استان را برای روز چهارشنبه، پنجم بهمن ۱۴۰۱ پیش بینی و اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، بررسی نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره‌ای و خروجی مدل های پیش یابی عددی، طی پنج روز آینده، به دلیل استمرار پایداری نسبی جو، عدم وزش باد قابل ملاحظه و ماندگاری هوای سرد، در مناطق پرتردد شهری، پرجمعیت و صنعتی استان، ادامه انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

طی این مدت در ارتفاعات استان در بعضی ساعات افزایش ابرناکی مورد انتظار است. همچنین در روز شنبه، افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می‌شود.

آسمان شهر تهران فردا چهارشنبه پنجم بهمن، صاف تا کمی ابری و غبارآلود و دمای هوا بین ۵ تا منفی ۲ درجه سانتی گراد خواهد بود.

در ۱۷ شهر دیگر استان نیز آسمان صاف تا کمی ابری و غبارآلود خواهد بود و فقط در پردیس صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها غبار محلی گاهی وزش باد ملایم پیش بینی شده است.

دمای هوا فردا در آبعلی بین منفی ۴ تا منفی ۱۲ درجه، اسلامشهر و بهارستان بین ۶ تا منفی ۲ درجه، پاکدشت و پیشوا بین ۷ تا منفی ۳ درجه، پردیس بین یک تا منفی ۷ درجه، دماوند بین منفی ۱ تا منفی ۱۱ درجه، رباط کریم بین ۶ تا منفی ۲ درجه، ری بین ۶ تا منفی یک درجه سانتی‌گراد است.

همچنین دمای هوا در شمیرانات بین ۳ تا منفی ۴ درجه، شهریار بین ۵ تا منفی ۳ درجه، فیروزکوه بین منفی یک تا منفی ۱۵ درجه، قدس بین ۴ تا منفی۴ درجه، قرچک بین ۷ تا منفی ۳ درجه، لواسان بین یک تا منفی ۷ درجه، ملارد بین ۵ تا منفی ۳ درجه و ورامین بین ۷ تا منفی ۳ درجه سانتیگراد در نوسان است.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه آب و هوا

عکس دختر | 130 متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل