گرداننده صفحه اینستاگرامی همسریابی در خوزستان دستگیر شد


گرداننده صفحه اینستاگرامی همسریابی در خوزستان دستگیر شد

رئیس پلیس فتای خوزستان گفت: عامل ایجاد صفحه اینستاگرامی همسریابی و گرداننده آن شناسایی و بازداشت شد. ‎

به گزارش مشرق، سرهنگ علی حسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پایش فضای مجازی از سوی گروه رصد پلیس فتا، کارشناسان با صفحه اینستاگرامی مواجه شدند که در آن فعالیت‌هایی در زمینه زوج‌یابی یا همسریابی انجام می‌شد که بررسی موضوع بلافاصله در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان با انجام کارهای فنی و تخصصی موفق به شناسایی گرداننده صفحه اینستاگرامی مورد نظر شدند و فرد مورد نظر پس از ‏هماهنگی با مقام قضائی احضار شد.

سرهنگ حسینی بیان کرد: در بازجویی‌های انجام شده متهم به سوءاستفاده و ایجاد صفحه‌ای با شماره خطی که مالک آن پسرخاله وی است، با انگیزه افزایش تعداد دنبال کننده‌ها اعتراف کرد.

وی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا، هشدار داد: هرگونه فعالیت‌های مربوط به زوج‌یابی یا همسریابی در فضای مجازی جرم است و پلیس فتا با رصد شبانه روزی مجرمان را شناسایی و با آن‌ها برخوردی جدی می‌کند.

رئیس پلیس فتای خوزستان افزود: به شهروندان و کاربران فضای مجازی توصیه می‌شود که سایت پلیس فتا به نشانی الکترونیکی www.cyberpolice.ir آماده دریافت گزارش‌های مردمی بوده و همچنین کاربران می‌توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دریافت کنند.

سرهنگ حسینی گفت: شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در سراسر خوزستان است.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه حوادث

عکس دختر | 130 متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل