سرویس جدید آمازون برای بیماران؛ با 5 دلار همه داروهای مورد نیاز خود را تحویل بگیرید


سرویس جدید آمازون برای بیماران؛ با 5 دلار همه داروهای مورد نیاز خود را تحویل بگیرید

هزینه دارو می‌تواند یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از بیماران باشد. آمازون سرویس جدیدی راه‌اندازی کرده که کاربران Prime می‌توانند با پرداخت ماهانه تنها 5 دلار، همه داروهای مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرند. این سرویس حتی چندین نسخه در ماه را...

هزینه دارو می‌تواند یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از بیماران باشد. آمازون سرویس جدیدی راه‌اندازی کرده که کاربران Prime می‌توانند با پرداخت ماهانه تنها 5 دلار، همه داروهای مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرند. این سرویس حتی چندین نسخه در ماه را نیز پوشش می‌دهد. با ادامه خبر در شهر سخت افزار همراه باشید.

آمازون به تازگی سرویس سلامتی RxPass را در آمریکا راه‌اندازی کرده تا کاربران بتوانند به بیشتر از 8 قلم داروی مورد نیاز در بیماری‌های معمول دریافت نمایند. سرویس RxPass مشکلات سلامتی مختلفی مانند فشار خون بالا، ریزش مو، اظطراب و رفلاکس را پوشش می‌دهد.

در همین رابطه بخوانید:

- دستبند سلامتی Halo آمازون معرفی شد؛ از پایش وضعیت روحی تا محاسبه میزان چربی بدن

سرویس RxPass آمازون

سرویس سلامتی RxPass آمازون برای کاربران آمریکایی راه‌اندازی شده است. این سرویس با مبلغ 5 دلار در ماه، داروهای مورد نیاز را به دست بیماران می‌رساند. اشتراک 5 دلاری علاوه بر دارو، هزینه حمل را نیز شامل می‌شود. بیماران می‌توانند چندین نسخه در ماه را از طریق سرویس RxPass دریافت نمایند.

سرویس RxPass آمازون

آمازون گفته داروها را بسته به نیاز بیماران، به صورت ماهانه یا هر سه ماه یک بار تحویل می‌دهد. از دیگر مشکلات سلامتی پوشش داده شده در سرویس RxPass می‌توان به حساسیت، دیابت و کم‌خونی اشاره کرد. طبق آمار آمازون، تا 150 میلیون آمریکایی، به یک یا چندین داروی مورد پوشش سرویس RxPass نیاز دارند.

آمازون در سال‌های گذشته سرویس‌های سلامتی متعددی را راه‌اندازی کرده است. سرویس Amazon Clinic خدمات پزشکی برای 20 بیماری مختلف ارائه می‌دهد و حال RxPass به بیماران نیازمند به دارو کمک خواهد کرد.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری

غول‌های فناوری جهان بیش از 9 میلیارد دلار در عربستان سرمایه‌گذاری می‌کنند