همکاری سپاه با بهزیستی، گام مهم خدمت رسانی به جامعه


همکاری سپاه با بهزیستی، گام مهم خدمت رسانی به جامعه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رئیس بهزیستی شهرستان فیروزکوه برای افزایش همکاری‌های مشترک، با فرمانده سپاه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. آقای علی اصغر عموزاده در این دیدار مردمی بودن و حضور در عرصه‌های مختلف برای محرومیت‌زدایی را رمز موفقیت...

همکاری سپاه با بهزیستی، گام مهم خدمت رسانی به جامعهبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، رئیس بهزیستی شهرستان فیروزکوه برای افزایش همکاری‌های مشترک، با فرمانده سپاه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. آقای علی اصغر عموزاده در این دیدار مردمی بودن و حضور در عرصه‌های مختلف برای محرومیت‌زدایی را رمز موفقیت سپاه عنوان کرد و گفت:سپاه در میادین مختلف ثابت کرد که بازوی توانمند نظام و رهبری و در خط مقدم کمک به مردم در حوادث و بحران‌ها است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌های مشترک سپاه با بهزیستی در شهرستان فیروزکوه برای کمک به جامعه هدف بهزیستی و با اشاره به نزدیک بودن ایام دهه مبارک فجر به تشریح اقدامات و عملکرد بهزیستی در حوزه‌های مختلف پرداخت.

رئیس بهزیستی شهرستان فیروزکوه گفت: با توجه به ارائه خدمات متنوع سازمان بهزیستی به آحاد جامعه و در همین راستا به منظور افزایش سطح خدمات و رضایتمندی جامعه هدف خواستار تعامل و همکاری با سازمان‌ها و نهادی برون سازمانی است و به همین منظور کمک‌های سازنده مجموعه سپاه به جامعه هدف بهزیستی و به ویژه آسیب‌های اجتماعی اثربخش خواهد بود.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی

سوپر کودکی که شما را غافلگیر می کند!