همکاری مشترک میان سازمان بهزیستی و اتاق بازرگانی تهران


همکاری مشترک میان سازمان بهزیستی و اتاق بازرگانی تهران

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، تفاهم نامه همکاری مشترک برای تحقق اهداف و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی بین اداره کل بهزیستی استان تهران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران امضاء شد. پیش از امضاء این تفاهم نامه همکاری، مدیرکل بهزیستی...

همکاری مشترک میان سازمان بهزیستی و اتاق بازرگانی تهرانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، تفاهم نامه همکاری مشترک برای تحقق اهداف و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی بین اداره کل بهزیستی استان تهران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران امضاء شد. پیش از امضاء این تفاهم نامه همکاری، مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به ۱۷۲ خدمت این سازمان به اقشار مختلف جامعه گفت: ما در حوزه‌های بسیاری به ورود خیرین و سازمان‌ها و موسسات در مسیر پذیرش و توسعه مسئولیت اجتماعی نیاز داریم.

آقای نصیری افزود: در تهران ۶ هزار کودک تحت پوشش سازمان بهزیستی وجود دارد و در حوزه زنان آسیب دیده یا در معرض آسیب قریب هزار نفر در حال دریافت خدمت هستند. وی با اشاره به عملکرد بهزیستی استان تهران در ماده ۱۶ گفت: از حدود ۲۱ هزار نفر معتاد متجاهر ۶ هزار نفر در مراکز سازمان بهزیستی اقامت دارند و خدمات می‌گیرند. آقای نصیری همچنین در حوزه مداخلات اجتماعی به ساماندهی و نگهداری معلولین روانی مزمن در مراکز بهزیستی اشاره کرد و افزود: ما در شهر دیگر بیمار روانی مزمن مشاهده نمی‌کنیم.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی

آشنایی با افکار، سیره و منش امام علی (ع) نیاز امروز جامعه است