رقابت بدترین‌های سال سینما


رقابت بدترین‌های سال سینما

دنیای اقتصاد : با اعلام اسامی نامزدهای چهل و سومین دوره جوایز سالانه تمشک طلایی، اولین گام برای انتخاب بدترین‌های هالیوود در سال پیش برداشته شد و «بلوند» نتفلیکس با کسب نامزدی در ۸ شاخه، بدترین فیلم شد که شامل بدترین فیلم، بازیگر نقش مکمل، کارگردان و فیلمنامه می‌شود. «عزاداری به‌خیر» هم با کسب نامزدی در ۷ رشته دومین فیلم بد سال شد. در این میان تام هنکس برای بازی در فیلم «پینوکیوی دیزنی» ساخته رابرت زمکیس و فیلم «الویس» باز لورمن هم نامزد کسب عنوان بدترین بازیگر نقش اصلی و نقش مکمل شده است.

رقابت بدترین‌های سال سینما

دیزنی نیز ۶ نامزدی کسب کرده که برای اقتباس زنده از «پینوکیوی دیزنی» بوده است. نام سیلوستر استالونه برای فیلم «ساماریتن»، پنه لوپه کروز برای فیلم «۳۵۵» و دایان کیتون برای «مک و ریتا» هم در این فهرست جای گرفته است. این جایزه از سال ۱۹۸۱ تاسیس شده و جان ویلسون و مو مورفی فارغ‌التحصیلان رشته فیلم دانشگاه یوسی‌ال‌ای بنیانگذاران آن بودند. مراسم اهدای جوایز تمشک طلایی یکشنبه ۱۲ مارس برگزار می‌شود. هنوز میزبان و مکان اجرای مراسم تعیین نشده است. «بلوند»، «پینوکیوی دیزنی»، «عزاداری به خیر»، «دختر پادشاه» و «موربیوس» در رقابتی سخت برای کسب عنوان بدترین فیلم‌های سال هستند.

همچنین از میان رایان کی‌را آرمسترانگ برای «آتش‌افروز»، برایس دالاس هاوارد برای «دنیای ژوراسیک: قلمرو»، دایان کیتون برای «مک و ریتا»، کایا اسکودلاریو برای «دختر پادشاه» و آلیشیا سیلورستون برای «رکوین» یک نفر بدترین بازیگر زن خواهد بود. در میان بازیگران مرد اما اتفاقی عجیب در جریان است. تام هنکس بازیگر ستایش‌شده هالیوود، امسال برای بازی در «پینوکیوی دیزنی» نامزد دریافت تمشک طلایی بدترین بازیگر است. در کنار او کولسون بیکر برای «عزاداری به خیر»، پیت دیویدسون برای «مارمادوک»، جرد لتو برای «موربیوس» و سیلوستر استالونه برای «ساماریتن» رقابت خواهند کرد. همچنین جاد اپتاو برای «حباب»، کالسون بیکر برای «عزاداری به خیر»، اندرو دومینیک برای «بلوند»، دنیل اسپینوزا برای «موربیوس» و رابرت زمکیس برای «پینوکیوی دیزنی» نامزدهای دریافت تمشک بدترین کارگردانی هستند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری

چهره در چهره: مصاحبه با هنرمندان تئاتر و سینمای ایران