مواضع مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران، اروپا را در تحریم سپاه عقب نشاند


مواضع مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران، اروپا را در تحریم سپاه عقب نشاند

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: مواضع مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در قبال مصوبه پارلمان اروپا برای تحریم سپاه، باعث شد اتحادیه اروپایی از مواضع خود در این باره عقب‌نشینی کند.

روح الله متفکر آزاد ، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع مقتدرانه جمهوری اسلامی پس از مصوبه پارلمان اروپا، باعث شد تا اتحادیه اروپا از مواضع خود در مورد تحریم سپاه عقب‌نشینی کند.

وی افزود: این عقب‌نشینی به شکلی بود که حتی موضوع مصوبه پارلمان اروپا در دستور کار نشست وزرای خارج اتحادیه اروپا هم قرار نگرفت.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مصوبه پارلمان اروپا در باره تحریم سپاه مبنای حقوقی نداشت و تحت تأثیر و فشار عناصر ضدانقلاب که آواره کشورهای غربی هستند، به تصویب رسیده بود.

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: از سوی دیگر به دلیل اطلاعات یک‌سویه و غلطی که به نمایندگان پارلمان اروپا رسیده و می‌رسد، آنها در تصمیم‌گیری و مصوبه خود نتوانستند به نحو صحیح اقدام کنند و مصوبه‌ای را گذراندند که به دور از منطق بود.

مواضع مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران، اروپا را در تحریم سپاه عقب نشاند

وی افزود: اروپایی‌ها باید بدانند که هر گونه رفتار اشتباه آنها با واکنش جدی جمهوری اسلامی ایران مواجه می‌شود و به همین خاطر آنها باید مراقب رفتار خود باشند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون

سوپر کودکی که شما را غافلگیر می کند!