معمای قتل پسر جوان در جنوب تهران / 2 مرد قوی هیکل او را چاقو چاقو کردند


معمای قتل پسر جوان در جنوب تهران / 2 مرد قوی هیکل او را چاقو چاقو کردند

رکنا: در پی قتل مرد افغانستانی در جنوب تهران، تحقیقات برای دستگیری عاملان این جنایت آغاز شد.

به گزارش رکنا، ساعت 11:30 شامگاه دوشنبه 3 بهمن، نزاع مرگباری در حوالی چهارراه سیروس به بازپرس وحید ناصری، اعلام شد. به دنبال این گزارش، بازپرس کشیک پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند.

بررسی‌ها نشان می‌داد، مردی ی به نام حفیظ با 10 ضربه چاقو به قتل رسیده و دو نفر از دوستانش نیز شاهد این جنایت بودند. یکی از آنها در تحقیقات گفت: یکی از دوستانمان به نام بشیر قرار بود به افغانستان برگردد و زمانی که مقتول از این ماجرا باخبر شد، من و بشیر را به خانه‌اش دعوت کرد. ما هم از نظرآباد راهی تهران شدیم بعد با حفیظ برای خرید بیرون رفتیم.

او ادامه داد: ساعت حدود 8 شب بود که برای خرید بیرون رفتیم و چند ساعتی هم بیرون بودیم. در مسیر برگشت ناگهان موتورسواری 2 ترک با سرعت از کنار ما عبور کرد. حفیظ به موتورسواران اعتراض کرد و آنها هم که 2 مرد قوی هیکل بودند از موتور پیاده شده و با ما درگیر شدند.

با وساطت و پادرمیانی، آنها را سوار موتورشان کردیم و 2 پسر جوان رفتند. اما چند دقیقه‌ای نگذشته بود که آنها برگشتند و یک نفر دیگر را با خودشان آورده بودند که دوباره دعوا شد و یکی از آنها چند ضربه به حفیظ زد. ما نتوانستیم کاری برای نجاتش انجام دهیم. گرچه شاهدان جنایت مدعی بودند که درگیری بر سر سرعت بالای موتورسواران بوده است اما دلایلی در صحنه جنایت به‌دست آمد که مشخص شد متهمان با مقتول کینه قدیمی داشتند چرا که 10 ضربه چاقو زده بودند و تعداد بالای ضربات احتمال کینه و اختلاف قدیمی را مطرح می‌کرد. همچنین داخل جیب‌های مقتول 5 میلیون تومان ارز و پول ایرانی کشف شد که این موضوع نیز مشکوک به‌نظر می‌رسید.

به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، جسد به منتقل شد، همچنین دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت و شناسایی و دستگیری قاتلان صادر شد.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه قتل

قصاص؛ مجازات قتل در تصادف ساده