او اول پرسید چقدر پول می‌دهی؟/ زلاتان بیشتر از هر چیزی پول را دوست دارد!


او اول پرسید چقدر پول می‌دهی؟/ زلاتان بیشتر از هر چیزی پول را دوست دارد!

کارگردان سری جدید از فیلم‌های آستریکس و اوبلیکس می‌گوید که برای ستاره سوئدی میلان پول در درجه اول اهمیت قرار دارد و از تجربه کار با او صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سال گذشته بود که اخباری درخصوص حضور ستاره سوئدی در یک فیلم سینمایی به گوش رسید و چند روز پیش تیزر فیلم سینمایی "آستریکس و اوبلیکس" با بازی زلاتان ابراهیموویچ پخش شد. ستاره سوئدی میلان در سری جدید از فیلم سینمایی "آستریکس و اوبلیکس: امپراتوری میانه" ایفای نقش کرده تا وارد دنیای بازیگری نیز شود. زلاتان پس از نشان دادن مهارت‌های ویژه در زمین فوتبال، حالا قصد دارد تا توانایی‌هایش را روی پرده سینما به نمایش بگذارد.

1795929

این یک فیلم کمدی خانوادگی ماجراجویی و اکشن فرانسوی به کارگردانی گیوم کانِت است که خود او در نقش آستریکس نیز بازی می‌کند و پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های آستریکس است. مهاجم میلان نقش آنتی‌ویروس، سرباز رومی، را بازی می‌کند. زمان اکران این فیلم برای اول فوریه 2023 برنامه‌ریزی شده است.

کارگردان این فیلم می‌گوید زلاتان بیشتر از هر چیزی پول را دوست دارد. زلاتان در حساب خود شاید بیش از 200میلیون یورو پول داشته باشد، ولی در مذاکره برای هر چیزی ابتدا رقم دریافتی را سؤال می‌کند.

1795930

کانِت در این رابطه گفت: «به محض اینکه پیشنهاد نقش را به زلاتان دادم، از من پرسید در ازای آن چقدر پول می‌دهی؟ به او گفتم که من مسئول این سؤالات نیستم و او پاسخ داد، ببخشید؟ قرار نیست دستمزدم بلیت سالانه پارک آستریکس پاریس باشد.»
پاسخ طعنه‌آمیز زلاتان به یک شهربازی واقع در پاریس اشاره داشت و او از آنجایی که قبلا برای پاری‌سن‌ژرمن بازی کرده است، این مکان را به خوبی می‌شناسد. ستاره میلان اخیرا گفته است که احتمالا چالش‌های بازیگری جدید را رد نمی‌کند: «بازیگر شدن؟ شما هرگز نمی‌دانید، من در مورد دنیای فیلم و سینما بسیار کنجکاو هستم. باید از گیوم به خاطر فرصتی که به من داد تشکر کنم، من هیچ ترسی در مقابل دوربین نداشتم.»

1795931

دستمزد سالانه او در زمان بازی برای پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد از 15میلیون یورو فراتر رفت. در فصلی که در میلان اسکودتو را به دست آورد، 7میلیون درآمد داشت و در فصل جاری، این بازیکن 41ساله ماهانه 100هزار یورو درآمد دارد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ورزشی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

امروز چندمه ؟ تاریخ امروز به شمسی ، قمری و میلادی