توفان ساسولو در زمین روسونری/ اتفاق عجیب در سن‌سیرو: میلان یک نیمه 3 گل خورد!


توفان ساسولو در زمین روسونری/ اتفاق عجیب در سن‌سیرو: میلان یک نیمه 3 گل خورد!

نیمه اول دیدار میلان و ساسولو در ورزشگاه سن‌سیرو با نتیجه جالب 1-3 به سود میهمان به اتمام رسید.

به گزارش "ورزش سه"، میلان امروز و از هفته بیستم سری آ ایتالیا در سن‌سیرو میزبان ساسولو است و در پایان نیمه اول 1-3 شکست‌خورده راهی رختکن شد. میلان از 19 بازی قبلی خود 38 امتیاز داشت و در رده چهارم بود و روی کاغذ برابر تیم هفدهم جدول به نظر کار دشواری پیش رو نداشت اما 45 دقیقه نخست برای این تیم به بدترین شکل ممکن پیش رفت.

1796274

میلان در 11 دقیقه سه گل از ساسولو دریافت کرد و تنها توانست یکی از آنها را پاسخ بدهد. ابتدا میلان توسط اولیویه ژیرو به گل رسید، ولی این گل توسط VAR و به دلیل آفساید مردود اعلام شد. پس از آن بود که توفان ساسولو در سن‌سیرو شروع شد. دفرل در دقیقه 19 اولین گل را زد و سپس فراتِزی در دقیقه 22 حساب کار را 2-0 کرد. ژیرو دو دقیقه بعد از این گل با یک ضربه سر موفق شد فاصله را به یک گل کاهش دهد اما در دقیقه 30 براردی از روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر توانست گل سوم را بزند و حاضران در ورزشگاه را بیش از پیش شوکه کند.

1796275

میلان روزهای بحرانی‌ای را پشت سر می گذارد و آخرین پیروزی این تیم 14 دی برابر سالرنیتنا با نتیجه 1-2 بود. میلان سپس برابر رم 2-2 مساوی کرد و در ادامه با شکست 1-0 از تورینو وداعی تلخ با جام حذفی داشت. میلان سپس برابر لچه 2-2 متوقف شد و سوپرجام ایتالیا را نیز با سه گل به اینتر واگذار کرد. سه‌شنبه گذشته میلان در زمین لاتزیو 4-0 باخت تا روند ناکامی‌هایش ادامه داشته باشد. باید دید امروز میلان در نیمه دوم ورق را برمی‌گرداند یا خیر.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ورزشی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

شوهرم عاشق چند همسری است! / آرزو خودش برای شوهرش زن گرفت!