دو آفساید مشکوک علیه میلان: خشم روسونری از داوری


دو آفساید مشکوک علیه میلان: خشم روسونری از داوری

در دیدار میلان و ساسولو که با شکست 5-2 روسونری به پایان رسید، دو گل میلان آفساید اعلام و مردود شد. میلانی‌ها به تصمیم تیم داوری معترضند و آن را تاثیرگذار در روند بازی می‌دانند.

به گزارش "ورزش سه"، میلان امروز در هفته بیستم سری آ در خانه خود سن‌سیرو میزبان ساسولو بود. میلان به کسب نتیجه خوب در این بازی نیاز مبرم داشت تا کارنامه ضعیف خود در دوران بعد از جام جهانی را به فراموشی بسپارد.

اما شاگردان پیولی درست برعکس انتظارشان با شکستی سنگین مواجه شدند و در نهایت 5-2 مقابل ساسولو تسلیم شدند. این در حالی بود که میلان، در صورت پیروزی، می‌توانست از اینتر هم سبقت بگیرد و در رتبه دوم جدول بایستد.

اما دیدار امروز در کنار نتیجه غیرمنتظره‌اش یک بازی جنجالی بود. روسونری از داوری این مسابقه عصبانی است و اعتقاد دارد تصمیم‌های تیم داوری در تغییر روند بازی نقش داشته است. اعتراض میلان به مردود شدن دو گل این تیم است که هر دو آفساید اعلام شده و مورد قبول قرار نگرفت.

درحالی‌که تنها 8 دقیقه از شروع مسابقه می‌‌گذشت، میلان توپ را وارد دروازه ساسولو کرد تا اولین صحنه بحث‌برانگیز داوری اتفاق بیفتد. سانتر تئو هرناندز به درون محوطه جریمه ساسولو را ژیرو از دروازه‌بان عبور داد. اما بعد از بررسی VAR داور مسابقه اعلام آفساید کرد و گل را مردود دانست. تیم داوری معتقد بود در زمان ارسال سانتر هرناندز از جناح چپ ژیرو در موقعیت آفساید قرار داشته است. میلانی‌ها به این تصمیم داور به شدت اعتراض داشتند.

1796302
1796303
1796304

بعد از این صحنه، ساسولو در مدت کوتاهی دوباره دروازه میلان را باز کرد و در دقیقه 22 با حساب 2-0 پیش افتاده بود. ژیرو در دقیقه 24 یکی از این گل‌ها را جبران کرد؛ ولی ساسولو در نیمه اول یک گل دیگر هم به ثمر رساند تا نیمه اول با شکست 3-1 روسونری به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، ساسولو بلافاصله گل چهارم را هم به میلان زد تا نتیجه‌ای عجیب روی تابلوی ورزشگاه نوشته شود.

در دقیقه 54 میلانی‌ها یک بار دیگر توپ را وارد دروازه ساسولو کردند که بار دیگر داور این گل را مردود دانست. روسونری صاحب یک ضربه آزاد شد. این ضربه بعد از برخورد به بازیکنان حریف منحرف شد و در مقابل آنته ربیچ قرار گرفت تا او با شوتی پرقدرت دروازه ساسولو را باز کند. درحالی‌که میلانی‌ها در حال خوشحالی بودند، بار دیگر VAR صحنه منجر به گل را بررسی کرده و حکم داد که ربیچ در موقعیت آفساید قرار داشته است.

1796305
1796306

میلان بار دیگر به شدت به داور اعتراض داشت و معتقد بود درحالی‌که روند بهتری پیدا کرده و برای بازگشت تلاش می‌کند این تصمیم داور عملا همه تلاش‌هایش را ناکام گذاشته است. با وجود همه اعتراض‌ها در زمین، بازی ادامه پیدا کرد و در یازده دقیقه آخر هر تیم یک گل به ثمر رساند تا در نهایت میلان با حساب 5-2 شکست را پذیرا شود.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ورزشی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

دستور معاون اول رئیس جمهور برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه آبادان