فال روزانه شخصی / 3 اسفند ماه + فیلم


فال روزانه شخصی / 3 اسفند ماه + فیلم

رکنا : فال روزانه خود را در بخش فال و طالع بینی در قسمت رک پلاس از سایت رکنا مطالعه کنید.

به گزارش رکنا، فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در این بخش از رکنا مشاهده کنید.

فال روزانه فروردین

در فال روزانه شما آمده است از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی‌تان باشید. روز خوبی را برای خرید انتخاب کرده‌اید و خرید کالایی که به فکر آن هستید را امروز قطعی کنید. این خرید نه‌ تنها زمینه سرخوشی شما را فراهم می‌کند بلکه در درازمدت سودی نیز عاید شما می‌شود. موفقیت مهمی در انتظار شما است و حواس‌تان را حسابی جمع کنید و به فکر شکار لحظه‌ها باشید. بهتر است هرگونه عقد قرارداد کاری را به آینده موکول کنید، در غیراین‌صورت ضرر هنگفتی را در کار و تجارت خود تجربه خواهید کرد.

فال روزانه اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده‌است. چند وقتی است که برای درخواست وام ثبت‌نام کرده‌اید اما تاکنون خبری از این وام به دست شما نرسیده و به لحاظ مالی تحت فشار قرار دارید. این وضعیت امروز به پایان می‌رسد و بخت با شما یار خواهد بود، چراکه قرعه این وام به نام‌تان می‌افتد و مشکلات مالی‌ شما خاتمه می‌یابد. اگر مواظب رفتار و گفتار خود نباشید امروز کار ناشایستی انجام می‌دهید و اطرافیان را ناراحت می‌کنید. به صلاح شماست که حواس‌تان به رفتار و گفتارتان باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که آب در دل کسی تکان نخورد.

فال روزانه خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد روز حساسی را در پیش دارید و بیشتر از همیشه مواظب سلامت تان باشید. دوستی قدیمی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد امروز نصحیت‌هایی را برای افزایش درآمد در اختیار شما می‌گذارد، این نصیحت‌ها را انجام دهید. تعادل میان تفریح و کار را رعایت کنید و انجام کارهای مهم را در اولویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که راه پیشرفت و موفقیت از میان برنامه‌ریزی و پشتکار می‌گذرد.

فال روزانه تیر

فال روزانه شما نشان می دهد اجازه ندهید کارهای زیاد امروز شما را خسته کند. امروز خرج سنگینی روی دست‌تان قرار می‌گیرد. به نفع شماست که بیشتر از همیشه حواس‌تان به خرج‌های زندگی باشد. اجازه ندهید مشکلات اعضای خانواده زمینه حواس‌پرتی شما را فراهم کند. غصه اشتباهات گذشته را نخورید و خودتان را غرق در ناراحتی نکنید. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را به تفریح و ورزش اختصاص دهید اما این فرصت فراهم نمی‌شود و مجبور به انجام کارهای غیرمنتظره خواهید شد.

فال روزانه مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد فکری به حال افزایش مهارت‌ها و دانش خود کنید. مدت زیادی است که از کسی پول گرفته‌اید و شرایط پرداخت بدهی خود را پیدا نکرده‌اید، امروز سایه همای سعادت بر سر شما می‌افتد و پولی به دست‌تان می‌رسد. با این پول بدهی‌های خود را صاف کنید و در آینده راه پس‌انداز و صرفه‌جویی را در پیش بگیرید و به‌گونه‌ای زندگی کنید که دیگر قرض بالا نیاورید. ذهن آشفته‌ای دارید و نگرانی‌ها لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارد، اجازه ندهید این نگرانی‌ها روز شما را خراب کند و با صحبت با فردی که اعتماد زیادی به او دارید غم‌های خود را زمین بگذارید و روز را با تلاش و نشاط ادامه دهید.

فال روزانه شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد به خاطر داشته باشید که با کینه‌توزی و تنفر راه به جایی نخواهید برد. روحیه‌ پرخاشگرانه‌ای که دارید را کنار بگذارید و مطمئن باشید کنار گذاشتن این روحیه زمینه سود و منفعت شما را فراهم می‌کند. خبر خوشی از جانب یکی از اعضای نزدیک خانواده به دست شما خواهد رسید. احتمال آشنایی شما با یاری خوش‌قدوبالا وجود دارد، این آشنایی زمینه عشقی سوزان را فراهم خواهد کرد. یکی از آشنایان در همسایگی شما یا همکاران در محل‌‌کار، چشم دیدن پیشرفت شما را ندارد و نقشه‌های شومی برایتان کشیده است. این فرد را شناسایی کنید و قبل از اینکه نقشه‌های شوم خود را اجرا کند حسابش را کف دستش بگذارید.

فال روزانه مهر

فال روزانه شما نشان می دهد روز را با خیال راحت ادامه دهید و مطمئن باشید به لحاظ سلامتی و شادابی چیزی کم‌وکسر نخواهید داشت. این شرایط را به فال نیک بگیرید و برنامه‌‌ای برای بودن در کنار دوستان و آشنایان ترتیب دهید و حسابی خوش‌ بگذرانید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه دوستان قدیمی حسابی خوش بگذرانید. یکی از اعضای خانواده امروز روش سودمندی را برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد. این روش را به کار بگیرید و زمینه دستیابی به درآمد بیشتری را فراهم کنید. اگر کسی خواست شما را نارحت کند، اجازه ندهید روز شما را خراب کند و به هر قیمتی که شده روحیه خود را حفظ کنید.

فال روزانه آبان

فال روزانه شما نشان می دهد بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده نگران‌ی هایتان را فراموش کنید. کدورت‌های زیادی میان اعضای خانواده وجود دارد، اجازه ندهید این کدورت‌ها شما را از هدف‌های‌تان دور کند. با شکست غریبه نیستید و اجازه داده‌اید احساس شکست بر شما غلبه کند، به جای فکر به شکست‌هایی که تجربه کرده‌اید به موفقیت‌ فکر کنید و به دنبال پیشرفت‌های بیشتری باشید. تمرکز بیشتری بر هدف‌های خود داشته باشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید.

فال روزانه آذر

فال روزانه شما نشان می دهد اگر به دنبال افزایش روحیه هستید فکری به حال سر و وضع‌تان کنید. پولی به دست‌تان می‌رسد تا به کمک آن هزینه‌های زندگی را پوشش دهید. روز خوبی را آغاز کرده‌اید و کارها طبق برنامه پیش می‌رود، این شرایط را به فال نیک بگیرید و در فرصت فراغتی که پیدا می‌‌کنید تا می‌توانید به استراحت و تفریح مشغول شوید. روز خوبی برای عاشقی نیست. تصمیم‌های عجولانه نگیرید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است. دشمنی دارید که در لباس دوست مخفی شده و نقشه‌های شومی برای‌ شما کشیده است. امروز دست این دشمن پیش شما رو می‌شود.

فال روزانه دی

در فال روزانه شما آمده است سرحال و خوشحال هستید و روز را با انرژی آغاز کرده‌اید. از این انرژی نهایت استفاده را ببرید و کارهای امروز را زودتر از همیشه به پایان برسانید. مدتی است که به فکر خرید کالای گران‌قیمتی افتاده‌اید و می‌خواهید با خرید طلا یا آنتیک شیک تجربه‌ای از خریدی لذتبخش را به خودتان هدیه بدهید. امروز بهترین زمان برای خرید است. سریع از کوره در نروید و بر اعصاب خود مسلط باشید. ایده‌ای تازه و پرمنفعت‌ به ذهن تان خطور می‌کند. کارهای زیادی بر سر شما آوار شده و فرصت سرخاراندن ندارید اما غم به دل خود راه ندهید.

فال روزانه بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد از موفقیت‌هایی که در گذشته داشته‌اید برای افزایش روحیه و تقویت اعتماد‌به‌نفس کمک بگیرید. یکی از اعضای خانواده که به احتمال زیاد خواهرتان است امروز از در کمک و یاری وارد می‌شود و برای حل مشکلات به شما کمک می‌کند. اجازه ندهید اتفاق‌های پیش‌پاافتاده شما را ناراحت کند و به هر قیمتی که شده بر اعصاب خود مسلط باشید. پیشرفتی در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. از این پیشرفت درس بگیرید و در آینده شرایط موفقیت‌های بیشتر خود را فراهم کنید. فرصت مناسبی پیدا خواهید کرد تا زمانی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید و با کمک در کارهای منزل به آنها ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید.

فال روزانه اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد صحبت‌های تلفنی با شخصی که مورد نفرت یا انزجار شماست و درواقع شخصی است که شما قبلا با او مشکلی داشته‌اید یا به دلایل خاص صحبت کردن با این شخص برای شما خوشایند نیست.


حجم ویدیو: 3.62M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فال

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

اعتراف عجیب جورجینا درباره پیشنهاد ازدواج رونالدو/ راز تلخ زوج جنجالی