وعده رییس کمیسیون اصل نود درباره پرداخت حقوق معلمان


وعده رییس کمیسیون اصل نود درباره پرداخت حقوق معلمان

رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: برخی عوامل باعث شد پرداخت حقوق معلمان با تأخیر مواجه شود اما با پیگیری‌هایی که صورت گرفت امروز قبل از ساعت ۱۴ حقوق معلمان پرداخت می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، نصرالله پژمانفر رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره تأخیر در پرداخت حقوق معلمان و فرهنگیان در پایان سال ۱۴۰۱ گفت: رتبه‌بندی معلمان مسئله‌ای است که به عنوان یک اقدام بابرکت در دولت سیزدهم آغاز شد اما متأسفانه با توجه به عملکرد ضعیفی که در این موضوع شکل گرفت، این اقدام با برکت علیرغم اعتباراتی که پیش بینی شده بود، نتوانست به عنوان یک برگ زرین در این مقطع محقق شود.

وی تصریح کرد: همین موضوع باعث شد پرداخت حقوق معلمان با تأخیر مواجه شود؛ اما با پیگیری‌هایی که صورت گرفت امروز قبل از ساعت ۱۴ حقوق معلمان علی‌الحساب پرداخت می‌شود.

پژمانفر با اشاره به شکایاتی که در زمینه اجرای رتبه‌بندی معلمان و همچنین تأخیر در برخی پرداختی‌ها همچون پرداختی بازنشستگان عنوان کرد: بنده ضمن عذرخواهی از جامعه فرهنگیان و بازنشستگان تضمین می‌دهم که این موضوع را در اسرع وقت در کمیسیون اصل نود پیگیری خواهیم کرد.

رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جریان این پیگیری‌ها از نمایندگان تشکل‌ها نیز دعوت می‌کنیم تا از روند کار مطلع باشند. امید است بتوانیم با حضور و همکاری مسئولین آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و تشکل‌ها، تأخیری که در این زمینه به و جود آمده را جبران کنیم.

منبع: مهر

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

55 عکس عاشقانه شاخ دخترانه و پسرانه برای پروفایل