تعطیلی پنجشنبه های ادارات این استان لغو شد


تعطیلی پنجشنبه های ادارات این استان لغو شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: تعطیلی روزهای پنجشنبه ادارات این استان که تا پایان امسال ادامه داشت، در سال ۱۴۰۲ لغو شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، عبدالعلی کریمی افزود: تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه با این هدف که کارمندان بیشتر بتوانند در کنار خانواده باشند و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش هزینه ها و همچنین کمک به رونق گردشگری انجام شد که نتایج مثبتی نیز به دنبال داشت.

وی ادامه داد: اما با شروع سال جدید این تعطیلی لغو شده و تمام ادارات فارس از شنبه تا پنجشنبه فعالیت خواهند داشت.

معاون استاندار فارس بیان کرد: با توجه به نظر مثبت استاندار فارس نسبت به تعطیلی ادارات استان در روزهای پنجشنبه، بحث تداوم این تعطیلی در سال ۱۴۰۲ مجددا پیگیری خواهد شد تا در صورت امکان این کار مجددا در استان عملیاتی شود.

کریمی با اشاره به اعلام ساعت کار ادارات دولتی در سال جدید از سوی دولت افزود: بر این اساس، فعالیت ادارات فارس در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت هفت تا ۱۴:۳۰و پنجشنبه ها نیز از ساعت هفت تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

وی اظهارکرد: ساعت فعالیت بانک ها نیز از ساعت ۷:۳۰ خواهد بود اما کارمندان بانک ها در ساعت هفت در محل کار حضور خواهند یافت.

معاون استاندار فارس بیان کرد: فعالیت مدارس نیز در مقطع متوسطه از ساعت ۷:۳۰ و در مقطع ابتدایی از ساعت هشت آغاز خواهد شد.

پیش از این با هدف صرفه جویی در مصرف برق در فصل تابستان، ادارات دولتی فارس در روزهای پنجشنبه در ۲ مقطع تا پایان مردادماه و شهریورماه و سپس تا پایان امسال تعطیل اعلام شد.

منبع: ایرنا

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

فیلم دردناکترین عروسی در جهان / گریه هایی که قطع نشدند !