تخته گاز پورحمیدی از استقلال خوزستان تا تیم ملی


تخته گاز پورحمیدی از استقلال خوزستان تا تیم ملی

جدیدترین چهره تیم ملی محسوب می‌شود که با حضور امیر قلعه‌نویی شانس رقابت با دیگر گلرها را به دست آورده است.

به گزارش "ورزش سه"، حسن پورحمیدی بعد از نمایشی که طی دو فصل اخیر در ترکیب تیم آلومینیوم داشته، اکنون توانسته شانس حضور و رقابت در اردوی تیم ملی را نیز به دست بیاورد.

این دروازه‌بان ۲۴ ساله که در نخستین فصل حضورش در آلومینیوم ۱۱ کلین‌شیت و فصل قبل ۱۴ کلین‌شیت در لیگ برتر داشت، امسال توانسته ۱۳ بار دروازه‌اش را در ۲۳ مسابقه بسته نگه دارد و این شانس را دارد تا پایان فصل رکوردشکنی کند، اما عملکرد خوب او در این فصل کاری کرده به تیم ملی هم برسد.

1834188

نکته جالب توجه اما درباره پورحمیدی که برادر دوقلویش نیز اکنون در استقلال خوزستان به عنوان یکی از دروازه‌بانان قابل اعتماد کار را دنبال می‌کند، حضور در 16 سالگی در جمع آبی‌پوشان و در روزهایی که این تیم جواز حضور در لیگ قهرمانان را به دست آورده بود، مربوط می‌شود.

حسین پورحمیدی در شرایطی اکنون در 24 سالگی جواز حضور در اردوی تیم ملی را به دست آورده که در 13 سالگی به همراه برادرش در تیم استقلال خوزستان و رده نوجوانان این تیم استعدادیابی شدند. فرشاد بختیاری زاده، مربی دروازه‌بانان کنونی استقلال خوزستان که در آن مقطع نیز در این تیم حضور داشت، این دو برادر دوقلو را بعدتر به تیم اصلی و بزرگسالان استقلال خوزستان آورد و رفته رفته آن‌ها توانستند مسیر پیشرفت را دنبال کنند.

1834187

در حال حاضر حسن پورحمیدی در تیم استقلال خوزستان به عنوان یکی از دروازه‌بانان برتر لیگ دسته اول، در تلاش با تیم خود برای صعود به لیگ برتر است و حسین نیز توانسته بعد از درخشش در آلومینیوم اراک اکنون شانس حضور در تیم ملی را به دست بیاورد و باید دید در صورت صعود استقلال خوزستان به لیگ برتر، تقابل این دو به چه شکل دنبال خواهد شد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ورزشی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

خیانت همسر “ناتالی پورتمن” با دختر 25 ساله لو رفت!