سه نسل در یک قاب٬ ماهیره عبدالعزیز هنرمند معروف عرب!


سه نسل در یک قاب٬ ماهیره عبدالعزیز هنرمند معروف عرب!

ماهیره عبدالعزیز کار خود را در رسانه‌ای در رادیو العربیه آغاز کرد و با نایلا الخواجه، کارگردان اماراتی، برنامه‌های متنوعی را اجرا می‌کرد در این مطلب قابی زیبا را از او در کنار دختر و مادرش می توانید ببینید.

او در 6 نوامبر 1989 در دبی، امارات متحده عربی از یک پدر اماراتی و یک مادر مصری به دنیا آمد.

ماهیره عبدالعزیز / هنرمند زن عرب

او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی معماری از کانادا است، پروژه فارغ التحصیلی او برنده مدال طلای عالی از موسسه سلطنتی معماری کانادا شد و در مجله معمار کانادا منتشر شد.

ماهیره عبدالعزیز / هنرمند زن عرب

سپس به عنوان گوینده اقتصاد در CNBC عربستان مشغول به کار شد و در آوریل 2005 به العربیه پیوست. خبرنگار بود، سپس تهیه کننده و مجری برنامه تخصصی املاک در شبکه العربیه شد و به مدت دو فصل علاوه بر پخش در بخش اقتصاد، بسیاری از مجامع بین المللی را پوشش داد. مهمترین آنها مجمع جهانی اقتصاد در داووس و بحرالمیت و نشستهای اوپک در وین بود و مصاحبه های زیادی با تعدادی از شخصیت ها مانند محمد العبار، شیخ احمد بن سعید، شیخ محمد بن راشد شیخ حمد بن جاسم انجام داد.

ماهیره عبدالعزیز / هنرمند زن عرب

او بازیگری را با چندین نقش و سریال آغاز کرد و در قسمت اول و سوم سریال سلفی در نقش گوینده بود. او در سال 2019 در سریال Diva که در شبکه شهید پخش می شد نقش نورا را بازی کرد و در سال 2020 در سریال نتفلیکس The Platform در نقش شیخا بازی کرد.

ماهیره عبدالعزیز / هنرمند زن عرب


حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌ها

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

جنجال ساعت رولکس 12 هزار دلاری نتیجه امام خمینی ! + عکس یاسمن اشراقی