اعتبارات تخصیص یافته به طرح ها باید به عملیات اجرایی تبدیل شود


اعتبارات تخصیص یافته به طرح ها باید به عملیات اجرایی تبدیل شود

استاندار زنجان تأکید کرد: اعتبارات تخصیص یافته به طرح ها و پروژه‌ها در استان ، باید به عملیات اجرایی و کار تبدیل شود.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا)زنجان ، محسن افشارچی ظهر روز دوشنبه در جلسه با مدیران اقتصادی استان، اظهار کرد: سال گذشته ۸۲ درصد بودجه عمرانی استان به پروژه‌ها تخصیص یافت که این میزان در چند سال گذشته، قابل توجه است.

وی با بیان اینکه رقم بودجه عمرانی استان، در سال گذشته ۸۵۰ میلیارد تومان بود که با لحاظ منابع مازاد مالیاتی و توازن، به یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسید، افزود: از مجموع این اعتبارات، ۸۵۰ میلیارد تومان تا پایان سال، تخصیص یافت.

استاندار زنجان با تأکید بر اینکه اعتبارات تخصیص یافته به طرح ها و پروژه‌ها، باید به عملیات اجرایی و کار تبدیل شود، تصریح کرد: روند اجرایی پروژه‌ها در استان، به دقت رصد و ارزیابی می‌شود.

افشارچی با اشاره تزریق منابع عمرانی به میزان قابل توجهی در پایان سال گذشته گفت: مدیران دستگاه‌ها، باید از هم‌اکنون برای جذب حداکثری منابع، تلاش و پیگیری داشته باشند.

وی بر ضرورت پیگیری مدیران برای اجرای مطلوب امور تاکید کرد و اظهار داشت: در سال جاری مدیران باید بر اساس برنامه‌هایی که ارائه داده‌اند، پیگیری‌های ویژه‌ای در انجام کارهای خاص و ویژه داشته باشند.

این مسئول با اشاره به شعار سال اعلامی از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: باید گره‌گشایی از واحدهای تولیدی و رشد تولید در استان را با جدیت دنبال کنیم.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

ببینید | تصاویری از آغاز درگیری مرزبانان ایران با طالبان