انتشار نتایج عجیب یک نظرسنجی درباره خیانت


انتشار نتایج عجیب یک نظرسنجی درباره خیانت

رویترز گزارشی منتشر کرده است که نشان‌دهنده تغییر رویکرد مردان به تک‌همسری در جهان است! نظرسنجی جدیدی در مورد...

انتشار نتایج عجیب یک نظرسنجی درباره خیانت
رویترز گزارشی منتشر کرده است که نشان‌دهنده تغییر رویکرد مردان به تک‌همسری در جهان است! نظرسنجی جدیدی در مورد رفتارهای مردان نشان داده احتمال داشتن رابطه خارج از ازدواج مردان حدود دو برابر بیشتر از زنان در جهان است.

بیشتر بخوانید: معجزه «بخشش» همسر خیانتکار در زندگی مشترک!

انتشار نتایج عجیب یک نظرسنجی درباره خیانت
در نظرسنجی موسسه بریتیش جی‌کیو درباره رابطه از ۶۰۴ نفر در سراسر جهان پرسیدند درباره رابطه عاطفی چگونه فکر می‌کنند و چه حسی دارند. نتایج نشان داد ۶۰ درصد مردان و فقط ۳۲ درصد زنان شرکت‌کننده گفتند رابطه خارج از ازدواج داشته‌اند. به علاوه، یک پنجم (۲۱ درصد) مردانی که رابطه تک‌همسری داشتند، گفتند که همچنان از اپلیکیشن‌های دوست‌یابی استفاده می‌کنند.
انتشار نتایج عجیب یک نظرسنجی درباره خیانت

اما مردان و زنان تقریبا به یک میزان معتقد بودند دنبال کردن افراد یا تعامل با آن‌ها در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند زمینه‌ساز خیانت باشد. به طوری که ۳۷ درصد مردان و ۳۲ درصد زنان با آن موافق بودند. همچنین طبق این نظرسنجی، مردان بیش از سه برابر (۲۹ درصد) بیشتر از زنان (۸ درصد) احتمال دارد عکس‌هایی شریک زندگی سابق را پس از جدایی نگه دارند.

انتشار نتایج عجیب یک نظرسنجی درباره خیانت

حدود نیمی از مردان (۴۷ درصد) شرکت‌کننده در نظرسنجی گفتند در نظر دارند به رابطه غیرتک‌همسری وارد شوند!. این نظرسنجی حاکی از تغییر نگرش‌ها نسبت به تک‌همسری است و نشان می‌دهد «همه‌گیری باعث شد بسیاری از افراد در آنچه حس خوشبختی به آنان می‌دهد بازنگری کنند!».

در جای دیگری از این نظرسنجی، اکثریت (۷۰ درصد) مردان اعتراف کردند در فضای مجازی درباره خودشان دروغ می‌گویند و خود را در عکس‌ها و توصیف‌ها طور دیگری معرفی می‌کنند. این نظرسنجی نشان داد ۳۶ درصد مردان خود را در عکس‌ها طور دیگری نشان داده‌اند و ۳۵ درصد درباره سن خود دروغ گفته‌اند. علاو بر این، ۲۸ درصد درباره سن خود و ۲۷ درصد درباره قدشان دروغ گفته‌اند.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه خیانت

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آرش میراحمدی درگذشت / شوک ناگهانی به بازیگران + عکس