پایان تراژیک نساجی برای آغازی ترسناک در لیگ قهرمانان


پایان تراژیک نساجی برای آغازی ترسناک در لیگ قهرمانان

قهرمان فصل گذشته جام حذفی فوتبال کشور با تغییر سرمربی هم نتوانست مسیر ایده آلی در فصل جاری فوتبال ایران داشته باشد و با جایگاهی نزدیک به قعر جدول به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی به فینال جام حذفی فوتبال کشور راه پیدا کرد که نساجی را با نتیجه چهار بر صفر شکست داد تا با کنار زدن مدافع عنوان قهرمانی برای کسب جام آماده شود.

نساجی در شرایطی از استقلال شکست خورد که در لیگ برتر نیز نتایج نا مطلوبی به عنوان نماینده فوتبال ایران در فصل پیش روی لیگ قهرمانان آسیا گرفت. این تیم در حالی سکان هدایت خود را در ابتدای فصل به حمید مطهری سپرد که تا کنون تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را نداشت تا دستیار چندساله یحیی گل محمدی سر از قائم‌شهر در بیاورد و همراه با چند بازیکن جدید برای بهبود نتایج تیمی که هواداران پرشوری دارد کار را آغاز کند.

مطهری فصل را با نتایج ضعیفی آغاز کرد اما رفته رفته از هفته پنجم با کسب پیروزی مقابل مس کرمان موتورش روشن شد تا نوید روزهای خوبی را برای مازنی‌ها بدهد.

مطهری تا پایان دور رفت لیگ برتر نتایج قابل قبولی گرفت اما با آغاز نیم فصل دوم افول نساجی نیز شروع شد. مدیران نساجی با وجود اعتراض گسترده طرفداران این تیم حاضر به برکناری مطهری نشدند تا اینکه باخت‌های متوالی باعث بحرانی شدن وضعیت این تیم شد.

در نهایت مطهری در پایان هفته بیست و پنجم با توافقی دوطرفه از جمع نساجی خارج شد و کارلوس هرناندز با سابقه مربیگری در باشگاه‌هایی در کشورهای عربی سرمربی نساجی بشود.

پایان تراژیک نساجی برای آغازی ترسناک در لیگ قهرمانان

هرناندز در هفته‌های پایانی نیز عملکرد قابل قبولی نداشت تا این تیم در پنج بازی آخر خود سه شکست و دو تساوی کسب کند و نساجی با ۲۶ امتیاز در جایگاه سیزدهم و نزدیک به قعر جدول قرار بگیرد.

هرناندز در دیدار نیمه نهایی جام حذفی نیز شکست سنگین چهار بر صفر را تحمل کرد تا قهرمان جام حذفی یکی از ضعیف‌ترین کارنامه‌ها را ثبت کند و سرمربی اسپانیایی نیز در آستانه جدایی از این مجموعه قرار بگیرد.

حالا باشگاه خصوصی نساجی پس از شکست‌های متوالی در امور فنی و اجرایی باید برای فصلی سخت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آماده شود. قائمشهری ها اولین تجربه حضور در ACL را در حالی تجربه خواهند کرد که بازیکنان این تیم در مصاحبه‌های خود بارها از مشکلات مالی گلایه داشتند و وضعیت تیم را نامطلوب عنوان کردند.

بدون شک نتایج نساجی نه تنها برای استان مازندران بلکه برای فوتبال ایران حائز اهمیت است. آنها باید از اسم و رسم فوتبال کشور در حالی دفاع کنند که وضعیت مدیریتی باشگاه‌ها و عدم انضباطی مالی آنها حساسیت‌های AFC را در دو فصل اخیر به همراه داشته است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فوتبال داخلی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

انواع کاربرگ و نقاشی نیمه شعبان و ولادت امام زمان برای رنگ آمیزی با کیفیت عالی + دانلود