صد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران


به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، جعفر بندی شربیانی، عضو شورای شهر تهران درصد...
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، جعفر بندی شربیانی، عضو شورای شهر تهران درصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح نوسازی محله نفرآباد در منطقه ۲۰، گفت: این محله ۱۳ هکتار بافت فرسوده دارد و از ۵۰۸ پلاک محله، ۱۹۵ پلاک در...

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، جعفر بندی شربیانی، عضو شورای شهر تهران درصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح نوسازی محله نفرآباد در منطقه ۲۰، گفت: این محله ۱۳ هکتار بافت فرسوده دارد و از ۵۰۸ پلاک محله، ۱۹۵ پلاک در تملک شهرداری است.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز در ادامه این جلسه گفت: دولت در مواردی چوب لای چرخ می‌گذارد، شهرداری پای کار آمده و تلاش خود را انجام می‌دهد، اما شرکت آب و فاضلاب حضور ندارد و باید با تلنگری آن‌ها را بیدار کرد که به رفع مشکلات کمک کنند.
مهدی چمران با بیان اینکه انتظار ما از دستگاه‌های دولتی این نیست که روش خودشان را پیش ببرند و شهرداری نیز کار خود را انجام دهد، تصریح کرد: مدیریت یکپارچه شهری در کشور اجرا نمی‌شود و در برنامه‌های پنجم و ششم توسعه این مدیریت کمرنگ شد، اما در برنامه هفتم هیچ اثری از مدیریت یکپارچه شهری نیست.
در جلسه امروز شورا همچنین گزارشِ عملکردِ کمیته یِ سفرهایِ خارجیِ شهرداری تهران بررسی شد.


بیشترین بازدید یک ساعت گذشته