تشکیل 10 پرونده تخلف برای مدارس غیرانتفاعی


تشکیل 10 پرونده تخلف برای مدارس غیرانتفاعی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، احمد جعفری نسب با اعلام خبر تشکیل ۱۰ پرونده تخلف برای مدارس غیرانتفاعی مشهور و معروف که بدون ضابطه شهریه دریافت کرده اند، تصریح کرد: هر مدرسه‌ای که بدون ضابطه و خلاف تعرفه از مردم برای نام‌نویسی، پول دریافت کند؛...

تشکیل ۱۰ پرونده تخلف برای مدارس غیرانتفاعیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، احمد جعفری نسب با اعلام خبر تشکیل ۱۰ پرونده تخلف برای مدارس غیرانتفاعی مشهور و معروف که بدون ضابطه شهریه دریافت کرده اند، تصریح کرد: هر مدرسه‌ای که بدون ضابطه و خلاف تعرفه از مردم برای نام‌نویسی، پول دریافت کند؛ حتی بدون انتظار برای رسیدن گزارش ضابطان، به پرونده رسیدگی می‌کنیم.

معاون نظارت، بازرسی و برنامه ریزی سازمان تعزیرات حکومتی، افزود: با توجه به مصوبه سران قوا برای ورود به تخلف گرانفروشی، تعزیرات حکومتی نیازی به دریافت گزارش ضابط ندارد و با توجه به نارضایتی مردم از وضعیت دریافت شهریه مدارس غیر انتفاعی؛ به محض دریافت گزارش به پرونده رسیدگی می‌شود.

به گفتۀ جعفری نسب، وزارت آموزش و پرورش باید مانند کاری که شورای رقابت برای قیمت‌گذاری خودرو انجام داد، تعرفه‌های نام‌نویسی را ابلاغ کند تا در قالب شعب ملی به تخلفات رسیدگی شود.


منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


کد مورس امروز همستر کمبت 24 خرداد 1403 پنجشنبه شب تا جمعه