آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت زائران در حج تمتع


آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت زائران در حج تمتع

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار رضا بنی اسدی فر با اشاره به اینکه اعزام زائران حج تمتع در سال جاری از سوم خرداد آغاز شده است و سوم مرداد ماه پایان خواهد یافت، افزود: ۲۱ ایستگاه پروازی شامل فرودگاه‌های امام خمینی (ره)، اردبیل، ارومیه،...

آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت زائران در حج تمتعبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار رضا بنی اسدی فر با اشاره به اینکه اعزام زائران حج تمتع در سال جاری از سوم خرداد آغاز شده است و سوم مرداد ماه پایان خواهد یافت، افزود: ۲۱ ایستگاه پروازی شامل فرودگاه‌های امام خمینی (ره)، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، چابهار، زاهدان، ساری، شیراز، کرمان، گرگان، قشم، مشهد، همدان، یزد و زنجان، رشت پذیرای زائران خواهند بود.
رئیس پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به بررسی دقیق و هوشمندانه اقلام و وسایل همراه زائران توسط در محیط‌های فرودگاهی افزود: چنانچه از زائری مواد مخدر و روانگردان به هر میزان کشف شود، ضمن جلوگیری از ادامه سفر وی به استناد ماده ۱۷ قانون مبارزه با مواد مخدر در مرحله اول یک الی ۵ سال و در مرحله دوم ۵ الی ۱۵ سال ممنوع الخروج از کشور خواهد شد.
وی همچنین توصیه کرد: زائران از حمل برخی دارو‌های گیاهی که از نظر ظاهری شباهت زیادی با مواد مخدر دارند مانند شیرین بیان باتوجه به اینکه برای پلیس عربستان ناشناخته است، خودداری کنند.


منتخب امروز


فیلم / سحر دولتشاهی از جدایی نالید ! / همیشه زن دوم بود هم در رامبد هم در همایون !