فراخوان مقالات علمی پژوهشی در دو فصلنامه «فقه مقارن» اعلام شد


فراخوان مقالات علمی پژوهشی در دو فصلنامه «فقه مقارن» اعلام شد

مجله علمی فقه مقارن دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی با هدف گسترش و ارتقای کمی و کیفی مطالعات حوزه فقه مقارن و حقوق اسلامی، از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دعوت به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، فراخوان مقالات علمی پژوهشی در دو فصلنامه «فقه مقارن» دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی اعلام شد.

بر اساس این گزارش، مجله علمی فقه مقارن دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی با هدف گسترش و ارتقای کمی و کیفی مطالعات حوزه فقه مقارن و حقوق اسلامی، از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی (با همکاری استاد راهنما) دعوت می‌کند تا مقالات علمی پژوهشی خود را به این مجله از طریق سامانه fiqhemoqaran.mazaheb.ac.ir ارسال کنند.

محورهای مقالات در مجله فقه مقارن شامل بیان اندیشه‌های ائمه و فقهای مذاهب اسلامی به صورت تطبیقی و مقارن در حوزه مسائل حقوقی و خانواده، بیان اندیشه‌های ائمه و فقهای مذاهب اسلامی به صورت تطبیقی و مقارن در حوزه مسائل کیفری و همچنین بیان اندیشه‌های ائمه و فقهای مذاهب اسلامی به صورت تطبیقی و مقارن در حوزه امور عبادی می‌شود.

مجله فقه مقارن دانشگاه مذاهب اسلامی به عنوان اولین مجله با رویکرد مقارنه و تطبیقی آرا و نظرات مذاهب مختلف اسلامی براساس نامه شماره ۱۲۷۸۴۱/۱۸/۳ مورخ ۳۰/‏۰۶/‏۱۳۹۴‬ کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور، از شماره اول حائز رتبه علمی پژوهشی گردیده است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه دینی و مذهبی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

اطلاعاتی در مورد پوزیشن 69 در رابطه جنسی (ویژه متاهلین 18+)