انتشار اثر جدید آیت الله العظمی کریمی جهرمی


 انتشار اثر جدید آیت الله العظمی کریمی جهرمی

در آستانه ماه ذی الحجه و آغاز سفر حج زائران بیت الله الحرام، "دیار دوست" ، اثر جدید از آثار مرجع عالیقدر آیت الله العظمی کریمی جهرمی دام ظله الوارف، منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان؛‌ کتاب "دیار دوست" مشتمل بر نصایح و ره‌توشه‌های معظم له به زائرانی است که سال‌های گذشته راهی حج شده و از ایشان درخواست توصیه داشتند و مرجع عالیقدر نامه‌هایی پر از مهر و محبت و پندهای دلنشین به آنها نوشته‌اند.

در مقدمه ناشر آمده است: "گرچه همه میهمانان این مائده گسترده معنوی، بر حسب تشنگی و عطش خویش، از این چشمه زلال، آبی گوارا خواهند نوشید؛ امّا آن کسی، روح و جان تشنه‌اش، سیراب خواهد شد که معرفت و بینشش نسبت به نعمت‌های پر برکت آن، افزون‌تر باشد. پس باید کوشید در زمره میهمانان با معرفتی قرار گرفت که هم، میزبان را می‌شناسند؛ هم شناختی از مکان ضیافت دارند و هم آداب میهمانی الهی را خوب فراگرفته‌اند و عمل می‌کنند.

به همین مناسبت بر آن شدیم تا با خوشه‌چینی از افاضات یکی از شاگردان مبرّز مکتب حضرت امام صادق علیه‌السلام، فقیهی عالیقدر، استادی متخلّق به اخلاق قرآنی، حضرت آیت الله العظمی کریمی جهرمی دام ظله الوارف، گامی در بهتر بهره‌مند شدن از این ضیافت الهی برداریم و چند برگی را میزبان چشمان اشک‌بار مشتاقان زیارت حرمین شریفین باشیم.

مجموعه پیش ‌روی با عنوان «دیار دوست» نامه‌هایی است دلنشین به زائران بیت الله الحرام از خانواده و اقوام و آشنایان، که به قلم روان، رسا و معرفت‌بخش معظم له در طول سالیان نگاشته شده است و اکنون در اختیار قاصدان کوی دوست و زائران مکه معظمه و مدینه منوّره می‌شود؛ به امید آن‌که مورد قبول قطب عالم امکان حضرت ولی عصر امام زمان ارواح العالمین له الفداء قرار بگیرد".

لازم به‌ذکر است که علاقمندان و مقلدان معظم له می‌توانند جهت تهیه این کتاب به دفتر معظم له مراجعه یا با شماره ۰۲۵۳۷۷۲۴۷۶۸ ‎تماس حاصل نمایند.

پایان پیام/49

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه قرآن و معارف

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

محمدرضا گلزار و آیسان طلاق گرفتند؟ + عکس