هم‌قسم شدن هیأت‌ها برای ترویج عفاف و حجاب در بستر محرم


هم‌قسم شدن هیأت‌ها برای ترویج عفاف و حجاب در بستر محرم

اولین نشست دبیران شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور در سال ۱۴۰۲ به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی سازمان هیأت و تشکل‌دینی، اولین نشست دبیران شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور در سال 1402 به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران به مدت 2 روز در مجتمع فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی و حجت‌الاسلام زهرایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

شورایی که محقق کننده وحدت نهادهای فرهنگی است در این نشست حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شنونده دبیران این شورا بود و اظهارداشت: شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور می‌تواند اتحاد مورد تأکید مقام معظم رهبری را عملیاتی کند. تبیین نقش هیأت‌ها در ترویج عفاف و حجاب دیگر مهمان این مراسم علیرضا افشار نماینده وزارت کشور در موضوع عفاف و حجاب بود که در خصوص نقش هیأت‌ها در ترویج حجاب و مقابله با بدحجابی توضیحاتی را ارائه کرد.

دبیران شورای شبکه هیأت و تشکل‌های دینی نیز نکات و برنامه‌های خود در این خصوص را تشریح کردند. در بخش دیگر این نشست با حضور حجت‌الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل‌های دینی درخصوص بحث محتوایی محرم 1402 و ترویج عفاف و حجاب در بستر محرم بحث و تبادل نظر شد.

پایان پیام/49

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه قرآن و معارف

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

انواع فونت و متن بسم الله الرحمن الرحیم برای بیو اینستا