ستاره NBA در گرگان/ بمب نقل و انتقالات با خرید بازیکن 208 سانتیمتری + عکس


ستاره NBA در گرگان/ بمب نقل و انتقالات با خرید بازیکن 208 سانتیمتری + عکس

رکنا: تیم بسکتبال شهرداری گرگان با سنتر مطرح سال‌های قبل لیگ NBA قرارداد بست.

به گزارش رکنا ، تیم بسکتبال شهرداری گرگان ، قهرمان سه دوره گذشته سوپرلیگ بسکتبال ایران، در ادامه خریدهای بزرگ خود این بار با جذب ستاره آمریکایی که سابقه سال‌ها حضور در NBA را دارد، بمب نقل و انتقالات فصل جدید سوپر لیگ ایران را در گرگان منفجر کرد.

« نرول پله » سنتر ۲۰۸ سانتیمتری ۳۰ ساله، سال‌ها سابقه حضور در تیم‌های مطرحی همچون فیلادلفیا سونی سیکسرز، بروکلین نتز، ساکرامنتو کینگز، نیویورک نیکز و یوتا جز در لیگ NBA را در کارنامه خود دارد تا به این ترتیب، یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های آمریکایی باشد که در لیگ ایران دست به توپ می‌شود.

شهرداری گرگان که پس از پنج سال « پری پتی » گارد راس و ستاره آمریکایی خود را از دست داده بود، این ستاره ۳۰ ساله را به عنوان بازیکن آمریکایی جدید و در پست ۵، به خدمت گرفت.

هدایت تیم بسکتبال شهرداری گرگان در فصل پیش روی سوپر لیگ را مصطفی هاشمی بر عهده دارد و قهرمان ایران باید در فصل پیش رو، در رقابت‌های سوپر لیگ غرب آسیا هم شرکت کند.

گفته می‌شود که یک بازیکن خارجی دیگر هم توسط گرگانی‌ها جذب شود که در آن صورت، می‌توان این تیم را همچنان مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ ایران و همچنین سوپر لیگ غرب آسیا دانست.

نرول پله

منبع: ایسنا


ستاره NBA در گرگان/ بمب نقل و انتقالات با خرید بازیکن ۲۰۸ سانتیمتری + عکس

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه بسکتبال

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

عکس/ واکنش غم انگیز و تلخ عمو پورنگ به فوت آرش میراحمدی